1. Новини Закарпаття

Як вибрати найкращий готель і на що звернути увагу?

Коли ми вирушаємо в подорож чи відрядження, дуже важливо зупинитися в затишному та комфортному місці, яке задовольняє наші потреби. Вони можуть залежать від ваших індивідуальних уподобань і мети поїздки. Чудово зарекомендував себе готель у Львові Gruner, який крокує в ногу з часом і зустрічає гостей, мовби своїх друзів.

У якому готелі буде комфортно відпочивати?

  • У тому, де створені умови, ніби вдома

У хорошому готелі ви можете почуватись, як вдома (і навіть краще!). Все завдяки зручностям, які зроблять ваше перебування приємнішим. Бездротовий інтернет, телевізор або чайник вже є стандартними, та варто перевірити, чи заклад також пропонує інше обладнання. Наприклад, те, яке може полегшити вам життя та зменшити багаж (фен, праска, пральна машина чи невеликий холодильник). У готелі Gruner пропонують у користування навіть планшет для того, щоб ви могли зручно зв`язатися з рецепцією та будь-ким іншим.

Також важливо, щоби в кімнаті були такі речі, як рушники, халати, капці, певні косметичні засоби та аксесуари для ванних кімнат. Вони можуть входити в ціну номеру чи надаватися за додаткову плату. В деяких готелях використання речей без узгодження з рецепцією може призвести до стягнення плати під час виїзду (або пізніше - з кредитної картки).

Тож уважно прочитайте правила закладу, щоб з`ясувати, за які речі потрібно платити, а які входять у ціну. Відразу після реєстрації також варто перевірити, чи все працює належним чином. А якщо помітите несправності, варто одразу повідомити про них на стійці реєстрації.

  • Там, де можна випити кави чи пообідати

Якщо ви людина, яка ніколи не вживає готельну їжу, але охоче досліджує місця в місті, цей момент може бути не важливим. Однак для більшості людей кафе, ресторан і бар в готелі - це велика зручність. У хорошому готелі ви встаєте вранці й прекрасно знаєте, що всього на один поверх нижче ви можете випити ранкову каву та смачно поснідати. Ви не переймаєтеся про вечерю, а після нічної прогулянки можете відпочити в барі готелю.

Гастрономічні зручності особливо оцінять сім'ї з дітьми. Вони також стануть незамінними в готелях, розташованих далеко від міста. Шукаючи заклад, варто перевірити, чи включені сніданки в ціну, чи можна замовити повне харчування, і якщо так, то які страви пропонує ресторан. Сніданок за типом "шведський стіл" завжди буде хорошим варіантом для людей з особливою дієтою.

Про такі вимоги можна повідомити під час бронювання закладу. Тоді ви знатимете, що не доведеться купувати спеціальні знежирені продукти, без глютену чи, наприклад, веганські. Однак, як правило, хороші готелі та розкішні курорти пропонують сніданок "шведський стіл", де є широкий асортимент високоякісних продуктів і страв.

  • Де є цілодобова підтримка

Звичайно, не завжди зручно пристосовувати свій приїзд до робочого часу готелю. Тому при виборі переконайтесь, що стійка реєстрації працює цілодобово й можна заселитися у будь-який час. Цілодобова рецепція також важлива, якщо ви хочете повідомити про будь-які дефекти чи проблеми під час перебування. Це впливає і на загальне функціонування готелю, оскільки повідомляє, чи дбають господарі про наш комфорт та задоволення від перебування.

Зважайте на ці критерії, щоби вдало підібрати готель. Гарного відпочинку!