1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Новини криптовалют сьогодні

16
Без регіону (не видаляти!)

Новини криптовалют сьогодні

Крипто - це така ж валюта, як і будь-яка інша. З ними можна купувати товари і послуги або торгувати. Чим вони відрізняються від паперових валют, які ми маємо в наших гаманцях, так це тим, що в них немає фізичних грошей або банкнот - повністю віртуальні. Одиниці криптовалюта можуть бути куплені у брокерів або згенеровані за допомогою онлайн-процесу, званого "Майнінг", і використані для здійснення платежів або зберігання грошей анонімно. Хоча вони зазвичай зображуються як монети, схожі на фішки казино, фізична монета марна без надрукованого в ній коду. За даними Investopedia, на початку 2021 року в обігу перебувало понад 4000 криптовалюта. Біткойн, про який ви, можливо, чули, був вихідної криптовалюта і продовжує залишатися найбільш широко визнаною серед людей. З огляду на його успіх у всьому світі, біткойнов став еталоном для всіх інших альткойнов, або «альтернативних монет», які прийшли після нього.

Однак станом на березень 2021 року біткойнов став лише другою за величиною торгується криптовалюта, поступившись місцем Tether. Новини криптовалют сьогодні можна прочитати. Обидві валюти є єдиними монетами, вартість яких перевищує 100 мільярдів доларів (85 мільярдів євро), що робить їх на сьогоднішній день найбільш популярними і продаваними криптовалюта.

Як працюють

Візьмемо для прикладу біткойнов. Кожна монета - це, по суті, комп'ютерний файл, який зберігається в цифровому «гаманці» і доступний для додатків для смартфонів або пристроїв з підключенням до Інтернету. Ці файли можуть передаватися (повністю або частково) від людини до людини через блокчейн. Хоча не всі працюють однаково, більшість криптовалюта використовують технологію блокчейн для виконання безпечних транзакцій.

Блокчейн - це базова криптографічний технологія, що забезпечує безпеку передачі монет. Кожна окрема передача реєструється в віртуальної публічної книзі, яка, по суті, додає блоки в ланцюжок (звідси і термін «ланцюжок блоків»). Кожен блок є записом транзакції, і з кожним доданим блоком стає все важче підроблювати монети шляхом їх копіювання або передачі монет, які вам не належать.

Ви можете купити біткойн або іншу криптовалюта за традиційні гроші, тобто на тендер, оголошений банком. Ви також можете попросити оплату криптовалюта при продажу речей. Ви також можете попросити, щоб вам платили криптографією при продажу речей.

Безпека

Чим більше публічно зареєстрованих транзакцій або блоків додається в блокчейн, тим більше безпечна система. Це не означає, що криптосистеми НЕ уразливі для кібератак, шахрайства з виходом, крадіжки або відмивання грошей. Наприклад, були відзначені фальшиві запуски монет або Початкові пропозиції монет (ICO). Також можна втратити свій гаманець або видалити свої біткоіни, тим самим втративши їх назавжди. Криптовалюта можуть бути волатильними з - за спекулятивної торгівлі - як торгівля будь-яким товаром, - інвестиції в них можуть бути пов'язані з певними ризиками.

Широко вони використовуються

Точно так же, як золото або алмази, крипто-це просто ще один товар, яким можна торгувати. Багато людей, які використовують криптографію, використовують її традиційним валют, які не контролюються і не регулюються урядами або банками, транзакції анонімні. У той час як деякі країни, такі як Північна Македонія і Алжир, заборонили використання біткоіни, інші більш сприйнятливі до його використання. Банк Сінгапуру, наприклад, дав зрозуміти, що може замінити золото біткоіни в якості свого сховища цінності. Криптографічні системи ще не широко використовуються в магазині або магазинах. Але постійно розширюється список компаній приймає криптовалюта в законного платіжного засобу, причому виробник автомобілів Tesla і компанія кредитних карт Visa оголосили в березні 2021 року що вони визнають їх як спосіб оплати. У той же час авіакомпанія airBaltic також оголосила про розширення використання крипто. Сервіс онлайн-платежів PayPal також допоможе клієнтам купувати і продавати за допомогою біткоіни. Деякі компанії, такі як Google і Amazon, планують випускати власні криптовалюта для транзакцій, пов'язаних з товарами і послугами, спеціально наданими ними.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber