1. Новини Закарпаття

Кредит готівкою в Ужгороді

Кредит готівкою в Ужгороді

Ужгород та вся Закарпатська область — досить специфічний регіон. Тут люди активно співпрацюють з Європою, досить мобільні і не звикли протягом багатьох років працювати на одному й тому ж самому робочому місці. Відповідно у них рідко буває досить документальних підстав для отримання кредиту у банківських установах.

Що перешкоджає отримати банківський кредит?

Для виділення кредитних коштів банки вивчають:

  • Репутацію клієнта;
  • Його офіційні доходи;
  • Варіанти застави;
  • Причини, що змісили людину брати кредит та інші нюанси.

І будь-яка пляма на репутації може стати причиною відмови.

Може, у людини був доларовий кредит і вона не змогла погасити його вчасно через стрибок курсу валюти, спричинений світовою кризою. Це було багато років тому, проте мало хто у банку буде цікавитися причинами такої ситуації. І навіть якщо врешті боржник неймовірними зусиллями погасив кредит, все-таки залишається неблагонадійним.

Ще важче подолати обмеження, які встановлює довідка про офіційні доходи людини. У країні, де люди прагнуть уникати сплати податків, читало людей працюють неофіційно або ж отримують премії в конвертах. У результаті в момент, коли потрібно залучити для вирішення певних проблем додаткові кошти, у людей виникають труднощі — банки відмовляють у кредитуванні. Найбільше проблем з одержанням кредитів виникає у заробітчан — хоч вони й мають прекрасні прибутки, та не можуть у банку пред'явити взагалі ніякого паперового підтвердження своїх доходів.

Особливо складно отримати у банку розвиток на стартап — менеджери вивчають проєкт і можуть відмовити у кредиті просто тому, що запропонують бізнес-ідею та кредит комусь зі своїх знайомих.

Тому чимало людей вважають за краще позичати у приватних осіб.

Позичка у приватних осіб: особливості

Приватні особи зазвичай готові допомагати коштами друзям, знайомим та родичам. Проте — вони допомагають в тому випадку, якщо кошти є. А прибутки багатьох заробітчан, які мають нормальні доходи та готові підтримувати своїх близьких, мають сезонний характер. В результаті з'являється потреба шукати альтернативні варіанти позичок.

Наша установа — це можливість отримати вільні кошти від приватних осіб.

Ми надаємо кредити:

  • Без довідок про доходи;
  • Людям з різною кредитною історією;
  • На будь-які потреби.

Пропонуємо послуги кредитування у будь-який час, вдень чи вночі, на свята чи у вихідні. Термінові кредити — це те, що може врятувати комусь життя!

Оформити кредит в Ужгороді чи сплатити його можливо онлайн — вам не обов'язково відвідувати кредитну установу, ви отримаєте гроші готівкою у будь-якому місці, де є доступ до інтернету.

Фактично ви оформлюєте заявку та розпитку у режимі онлайн — і це нічим не відрізняється від тих позичок, які б ви зробили у своїх близьких. Відмінність тільки одна — ми маємо вільні кошти. І готові надати їх прямо зараз. Гарантуємо конфіденційність звернень — ми не питаємо, навіщо вам гроші і за умови виконання всіх домовленостей не розповідаємо нікому, що надали вам фінанси.

Звертайтеся до наших менеджерів!

Телефони:

 +38 (093) 2082 591

  +38 (068) 9257 476

  +38 (095) 8551 824

Сайт - https://credit96.com.ua/ua/