1. Новини Закарпаття

Що Таке Діджиталізація в Україні

Діджиталізація надає змогу оформлювати потрібні документи без зайвих витрат грошей чи часу за допомогою інтернету. Наприклад, вже доступна автоцивілка онлайн та інші види страхування в електронному ви

Діджиталізація надає змогу оформлювати потрібні документи без зайвих витрат грошей чи часу за допомогою інтернету. Наприклад, вже доступна автоцивілка онлайн та інші види страхування в електронному ви

Зміст

 1. Що таке діджиталізація і навіщо вона потрібна?
 2. Можливість оформити автоцивілку онлайн
 3. Як розраховується автоцивілка
 4. Оформлення туристичного поліса онлайн
 5. Скільки коштує туристичне страхування
 6. Підбір МФО до заробітної плати онлайн
 7. Платформа онлайн-страхування Ukasko

Що таке діджиталізація і навіщо вона потрібна?( Переведення всіх сервісів в онлайн )

Останні декілька років наша страна активно крокує по шляху діджиталізації. Що це таке? Це переведення товарообігу та послуг у цифровий формат. Діджиталізація надає змогу оформлювати потрібні документи без зайвих витрат грошей чи часу за допомогою інтернету. Наприклад, вже доступна автоцивілка онлайн та інші види страхування в електронному вигляді. 

Діджиталізація дозволяє уникнути зайвих контактів, що так важливо зараз, в умовах коронавірусу. Також це значна подія у боротьбі з бюрократією. Електронними документами зручніше користуватися та їх неможливо підробити. 

Можливість оформити автоцивілку онлайн

Поява електронного поліса ОСЦПВ насправді є важливим кроком для ринку страхування. Це істотно спростило процедуру оформлення автоцивілки та більше водіїв перестали уникати це страхування. З кожним місяцем зростає кількість тих, хто оформляє автоцивілку онлайн.

Онлайн дуже просто порівняти пропозиції від різних страхових компаній та за лічені хвилини купити варіант страховки, який сподобався. Так навіть можна додатково заощадити, якщо оформлювати автоцивілку не просто на сайті страхової компанії, а на агрегаторі цін Ukasko. Бо понад те, що він безкоштовний, так ще й тут постійно є акції та розпродажі на певні позиції. Так оформити автоцивілку можна зі знижкою до 25%.

Як розраховується автоцивілка 

Вартість автоцивілки не є фіксованою. Ціна страхування завжди розраховується індивідуально по формулі, яка затверджена державою. Ця формула складається з базового внеску, який є однаковим для всіх водіїв, та коригувальних коефіцієнтів. Ці коефіцієнти можуть як підвищувати ціну страхування, так і знижувати її. Але для оформлення автострахування онлайн також є спеціальний коефіцієнт, який знижує вартість ОСЦПВ майже на 10%. 

Взагалі на ціну автострахування впливають:

 • тип транспортного засобу;
 • марка та модель автомобіля;
 • об'єм двигуна;
 • місто прописки власника;
 • наявність особистих пільг тощо.

Оформлення туристичного поліса онлайн

Автоцивілка онлайн стала доступна у 2019 році, а от туристичне страхування онлайн - ще раніше. Це дуже зручно, особливо коли Україна підписала угоду про безвізовий режим з рядом країн. Тоді стало легше подорожувати та туристи часто нехтували оформленням туристичного страхування, або просто не встигали це зробити.

А ось онлайн поліс можна купити навіть по дорозі до аеропорту чи вокзалу, просто з телефона, як і показувати його можна безпосередньо з екрана телефону. Те, що поліс зберігається у телефоні, а також доступний на електронній пошті, дозволяє швидко знайти потрібну інформацію у разі необхідності. А електронний поліс неможливо знищити чи загубити.

Скільки коштує туристичне страхування

Туристична страховка, як і майже будь-яка інша, не має фіксованої ціни, а розраховується для кожного клієнта індивідуально. Вартість туристичного страхування залежить від країни, куди ви прямуєте, віка туриста, ризиків, які додані у поліс, та часу перебування за кордоном.

Поліси страхування з франшизою коштують дешевше, ніж з повним відшкодуванням. Також при придбанні туристичної страховки слід звертати увагу не лише на ризики, які містить поліс, а й на суми, передбачені на їх відшкодування. 

Підбір МФО до заробітної плати онлайн 

Також діджиталізація зробила більш зручною фінансову сферу. Наприклад, з’явилися онлайн кредити. І взяти можна такий мікрозайм цілодобово. Мікрозайми існували ще раніше, але тоді було потрібно шукати відділення МФО та отримувати гроші особисто. Це вимагало багато часу та не у всіх містах чи селищах були відділення МФО.

А зараз можна вибрати мікрозайм у будь-який час дня чи вночі, не виходячи з дому та з будь-якого населеного пункту. Навіть якщо у вашому місті немає обраної мікрофінансової компанії, це не заважає отриманню кредиту саме у них.

Всього в Україні понад 80 мікрофінансових організацій з різними умовами кредитування. І за допомогою агрегатора ви можете знайти найвигідніші для вас варіанти мікрозаймів. До того ж це безкоштовно. Та заощаджує ваш час. Так ви можете як і страховки, порівняти пропозиції кредитів від різних МФО, та не лише умови, а й показники самих організацій.

Платформа онлайн-страхування Ukasko

Тому якщо вам потрібно оформити страхування чи підібрати позику до зарплати, то вам буде вигідно і зручно користуватися агрегатором Ukasko. Тут ви зможете безкоштовно підібрати слушні пропозиції, швидко та просто оформити потрібні документи, а також знайти всю потрібну інформацію о компаніях. Тут вам доступні рейтинги, відгуки та контактна інформація, пам'ятки щодо того, як поводити себе при настанні страхових випадків тощо, та багато корисних статей на тему страхування та кредитування.

Агрегатор Юкаско - це зручне поєднання всього, що наразі нам може запропонувати діджиталізація. Це місце, де ви за лічені хвилини можете оформити страховку за найнижчою ціною та вибрати найвигідніший кредит онлайн. І все це безкоштовно. Спробуйте!