1. Новини Закарпаття

Ідеальне тату: секрети вдалого зображення

Яскраве або стримано-темне тату є одним з популярних варіантів самовираження. Воно може стати пікантною "родзинкою" стильного образу та повідомити про людину дещо цікаве. Ціни на тату у Львові варіюються в широкому діапазоні, саме тому необхідно обрати гармонійний тандем доступності та якості. Тату - довготривале зображення, яке буде нашим спутником багато років. Ось чому краще потурбуватися про "хорошу щоденну компанію" для себе.

На що звернути увагу?

Досвідчені професіонали віртуозно володіють вмінням зрозуміти клієнта, підказати варіант розташування малюнка, грамотно відповісти на запитання. Вдалим прикладом відповідності високим сучасним стандартам є "Smith & Tailor" - відомий тату салон в м. Львів. Тут панує чистота і стерильність, що гарантує зразкову гігієнічність. Майстри в обов‘язковому порядку використовують бактерицидну лампу перед сеансом. Після його закінчення також дезінфікують приміщення, обробляють усі поверхні. Не працюють без рукавичок та масок. Що стосується інструментарію, він стерилізується у спеціальному апараті. Картриджі, носики, голки запаковані індивідуально.

Творчий підхід - ще одна важлива риса справжнього майстра. В Smith & Tailor працюють в різних стилях. Тут натхненно створюють ескізи за бажанням клієнтів, підбирають варіанти найбільш привабливого розташування на тілі. Завдяки цьому отриманий боді-арт підкреслює особистість креативно та якісно.

Тренди для чоловіків і жінок

У древності малюнки на шкірі були ідентифікаторами соціального статусу, походження, досягнень. Це свідчить про глибинне коріння татуювання, як мистецтва. Нині тату є способом самовираження, мовою тіла про вподобання душі. Його активно використовують чоловіки і представниці прекрасної статі.

Останні надають перевагу зображенням:

  • квітів;
  • традиційних жіночих символів;
  • слів чи власних кредо;
  • національних візерунків;
  • геометричних форм.

Сьогодні у великому попиті мікро татуювання, які розміщують переважно на стегнах, литках, руках, задній частині шиї, плечах. Популярності набувають малюнки у вигляді: панчох та браслетів на нижній частині ноги, вишуканих візерунків по лінії хребта, перснів на пальцях.

Жінки з чоловічим складом характеру надають перевагу масштабним тату на грудині, ребрах, спині, стегнах. В основному це чорно-сіра гамма з відтінками. Популярний червоний у поєднанні з чорним.

Представники сильної статі обирають великомасштабні зображення. Їхнє тіло прикрашають фігури тварин, постаті козаків, магічні символи, зброя, черепи, машини. Традиційно чоловіки розміщують зображення на грудях та по всій спині, на руках і потилиці. Закохані пари нерідко прагнуть мати схожі тату. Ще одна тенденція — поєднання декількох стилів, зображення у змішаній техніці. Такий напрямок дає змогу комбінувати абстрактний і реальний стиль, геометричний малюнок та ілюстрації.

Втілити цікаві задуми та ідеї по силам досвідченим майстрам. Вони допоможуть вибрати символіку та забезпечують її бездоганне нанесення.