1. Новини Закарпаття

Переваги і особливості застосування металопрофілю

Профільовані листи користуються стабільно високим попитом, незважаючи на появу на ринку нових будівельних матеріалів. Цьому сприяють відмінні експлуатаційні якості та багатофункціональність виробів. Металопрофіль використовується для вирішення широкого кола завдань. На ринку представлені профільовані листи різних типів, які використовуються для облаштування фасаду, створення загороджувальних конструкцій, спорудження внутрішніх перегородок, обшивки стелі і стін, облаштування даху. Популярність профнастилу зумовлена масовим зведенням будівельних об’єктів по БМЗ-технології. Профільовані листи використовуються в якості одного з основних елементів цих конструкцій.

Ключові переваги

Особливість профнастилу — специфічна форма, за рахунок якої будівельний матеріал набуває міцності і жорсткості. Листи монтуються як по вертикалі, так і по горизонталі. Серед інших переваг профнастилу:

  • довговічність. Будівельний матеріал зберігає експлуатаційні характеристики протягом п’ятдесяти років;

  • підвищена міцність. Ця якість дозволяє матеріалу витримувати значні навантаження;

  • помірний рівень гнучкості. Завдяки цій характеристиці сфера використання профнастилу суттєво розширюється;

  • стійкість до агресивного впливу. Металопрофіль не піддається впливу корозії. Матеріал зберігає свої властивості під впливом негативних чинників зовнішнього середовища. Завдяки цим характеристикам його часто використовують для проведення зовнішніх робіт;

  • незначна вага. Монтаж профнастилу не викликає труднощів. Окрім того, його простіше і дешевше транспортувати. Істотна перевага — мінімальне навантаження на БМЗ-будівлю у порівнянні з іншими матеріалами;

  • естетичність. Профільовані листи мають презентабельний вигляд, завдяки чому їх можна використовувати для виготовлення воріт або облаштування огороджувальних конструкцій.

Додаткова перевага — різноманітність типів. На ринку представлений широкий вибір профільованих листів з різними експлуатаційними характеристиками. Значний асортимент дозволяє підібрати матеріал, який оптимально підходить для виконання конкретних робіт.

Важливо! Вибір профнастилу звільняє споживача від необхідності додаткової обробки матеріалу. Його поверхня має полімерне покриття, яке захищає виріб від негативного впливу та надає йому естетичний вигляд.

Наявність в асортименті профілів з різними типами гофрування та широкою гамою відтінків забезпечує реалізацію будь-якого архітектурного проекту. Ціна профільованих листів вигідно відрізняється від продукції з аналогічними експлуатаційними характеристиками, що і зробило профнастил одним із найбільш популярних будівельних матеріалів на ринку.

Гарантія правильного вибору

Корпорація «Промстан» виготовляє профнастил із сировини, яка повністю відповідає вимогам ДСТУ. В асортименті — будівельний матеріал з різними типами гофрування та широкою кольоровою гамою. Завдяки цьому у покупця є можливість придбати профільовані листи з оптимальними характеристиками.

Серед інших послуг компанії — монтаж БМЗ-об’єктів під ключ. Вибір цього варіанту забезпечує економію часу та коштів, адже спеціалісти враховують всі нюанси майбутньої споруди ще на етапі проектування.

Джерело: сайт promstan.com.ua