1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Що ж відбувається зараз в освітній сфері України?

37
Без регіону (не видаляти!)

Що ж відбувається зараз в освітній сфері України?

На сьогоднішній день всім відомо про те, що коронавірусна інфекція можна сказати захопила світ. Через пандемії вмирають люди, багато хворіють, багато хто вже перехворіли і заражаються знову. Освітня сфера стала повністю дистанційною, тому новини освіти Луцька та Волині дають можливість зрозуміти, що поки ситуація з захворюванням якимось чином не стабілізується, то дистанційне навчання учнів жодним чином неможливо скасувати. Звичайно ж, всі знають і впевнені в одному, поки захворювання не пройде і людство до нього не звикне, то стабілізації в країні точно ніякої не буде.

На які саме особливо варто звернути увагу?

За останніми даними відомо, що в багатьох містах України введений строгий карантин. Карантин є розділення на жовті і червоні зони. Жовта зона означає те, що учні будуть тиждень вчиться на дистанційному навчанні, а саме сидіти вдома з книгами і зошитами, здавати контрольні і самостійні роботи в онлайн-режимі, а наступний тиждень ходити в школи. При цьому необхідно буде дотримуватися ряду правил при відвідуванні школи:

  • По коридорах можна буде переміщатися виключно в масках.
  • З собою учням потрібно буде носити дезінфікуючі засоби.
  • Маски потрібно буде міняти кожну зміну, тому їх має бути кілька.
  • На уроках можна буде сидіти без масок, але на зміну маски обов'язкові.
  • При собі необхідно мати книги і зошити, ручки та інші канцелярські приналежності.
  • Навчання триватиме за партами відповідно до встановленого графіка занять.

Крім цього, учні молодших класів, як і було ходитимуть в школи. Вони навчатися дистанційно не можуть, так як батьки на роботі і не з ким залишити дітей. При цьому, вони також повинні мати при собі якісні САНІТАЙЗЕР.

Що ще важливо знати?

Що стосується всім відомого ЗНО, то поки що новин про те, чи будуть здавати одинадцятий і дев'яті класні іспити під час вступу до вищих навчальних закладів невідомо. Як повідомлялося раніше, то в минулому році одинадцятий і дев'яті класи не здавали ЗНО через ситуацію з пандемією коронавірус. В цьому році поки що невідомо, що очікувати, але в будь-якому випадку готується до іспитів необхідно, адже так, якщо вони будуть, то школярі зможуть спокійно пройти тестування і вступити або не вступити до вищих навчальних закладів.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber