1. Новини Закарпаття

Автомийка самообслуговування | FайнаМийка - Найкращий спосіб очищення

Автомийка самообслуговування у Львові - це дешевий та ефективний спосіб надати вашому автомобілю ретельну чистоту. Самообслуговування дозволяє провести детальне очищення, дешевше та якісніше, ніж автоматичні станції, одночасно отримуючи більший контроль за процесом очистки.

Існує два типи мийки автомобіля: автоматичного лазерного промивання, або ручної системи шлангів високого тиску. Якщо автомобіль новий (перші 6 місяців) ретельне очищення може завдати більшої шкоди, ніж користі. Ручна Автомийка гарантує ціни у Львові доступні на найзручніших локаціях. Відкрийте для себе численні переваги. Наші зручні миючі установки мають надзвичайну якість та екологічність. Прикладами є зменшене споживання води, очищення та повторне використання тощо. Найновіші технології миття та низькі витрати на технічне обслуговування доповнюють уявлення: екологічна, економічна мийка автомобілів повністю під власним управлінням.

Для здійснення потрібної операції для очистки, необхідно:

  • опустити жетон у приймач

  • вибрати потрібний пункт

  • натиснути клавішу.

Використання програм можливе в будь-якій послідовності. Ви можете змінювати, призупиняти операції в разі потреби.

Особливості очистки автомобілів

Автомобіль фарбують у 4 кроки. Є нижній шар, два верхні шари та прозорий шар на завершення. Прозорий шар захищає ваш автомобіль від води, бруду, піску, солі та всіх інших факторів навколишнього середовища, з якими він може зіткнутися. Коли ви подряпаєте це прозоре покриття, існує велика ймовірність пошкодити ті верхні шари та нижнє покриття, яке є основною.

Якщо у вас автомобіль протягом досить довгого часу, дуже ймовірно, що прозорий шар повільно починає ставати більш текстурованим, а потім абсолютно гладким. Через це сухий бруд має більше можливостей чіплятися за ваші лакофарбові покриття. Тому,ви завжди повинні спочатку розпилювати на колеса розчин для миття коліс, а потім попередньо мити весь автомобіль.

Власникам слід взяти якийсь простий засіб для чищення коліс і розпорошити його на колеса перед тим, як їхати через автоматичну лазерну промивку. Потім використовуйте тканину з мікроволокна для висихання після завершення. Я думаю, ви виявите, що цього більш ніж достатньо для нового автомобіля. Якщо машина має довший термін експлуатації, використовуйте ручне очищення.

Піниста щітка - найлютіший ворог у мийці самообслуговування. На лакофарбовому покритті можуть з’явитися подряпини.

Пінна щітка застосовується набагато ефективніше для чищення коліс, вікон, дзеркал та фар.