1. Новини Закарпаття

Проектування і монтаж інженерних систем на професійному рівні

Сприятливий мікроклімат в приміщеннях - гарантія гарного самопочуття і здоров'я людей, що знаходяться в ньому . Щоб організувати його правильно, необхідно звертатися до професіоналів. Компанія Hasta e.s. https://hasta.life/ надає повний комплекс послуг в сфері поставок, проектування, монтажу систем опалення (газових, електричних котлів, теплових насосів, теплої підлоги), кондиціювання, вентилювання, рекуперації, водопостачання, каналізації.


Переваги звернення до професіоналів

Звертатися до фахівців можна на стадії проектування, будівництва, капітального ремонту об'єкта. Вони допоможуть заздалегідь спланувати найбільш прийнятний принцип взаємодії між усіма інженерними системами, обладнанням. Професійний підхід дасть і інші переваги:

  • збереження дизайн-проекту;
  • точний розрахунок майбутніх витрат;
  • гарантія довгострокового і безвідмовного функціонування систем;
  • ефективна допомога у виборі обладнання;
  • висока швидкість реалізації монтажних заходів;
  • виключення ймовірності допущення помилок;
  • оптимізація бюджету, в разі обмеженої суми накопичень.


Поставка обладнання та монтажні роботи

Компанія пропонує клієнтам обладнання, матеріали, супутні товари для інженерних систем від провідних перевірених світових виробників. В асортименті представлені вентилятори та вентиляційні установки з рекуперацією, звичайні кондиціонери і мультизональні спліт-системи, опалювальні газові та електричні котли різної потужності, теплові насоси, безліч рішень для організації теплої підлоги, труби, арматура і т. д.


Кожному клієнту гарантується індивідуальний підхід. Системи проектуються і монтуються окремо або в комплексі. Найбільш вигідно замовляти послуги під ключ. Вони дозволяють домогтися кращого результату, максимально скоротити часові та грошові витрати. Професіонали компанії Hasta Energy Solutions виконують роботу таким чином, щоб проект інженерних систем не порушував дизайнерський, повністю відповідав архітектурним кресленням. Для установки обладнання, проведення комунікацій запрошуються досвідчені, висококваліфіковані майстри. Їх робота проводиться під контролем інженерів. Після монтажу здійснюються пусконалагоджувальні заходи, при необхідності підписується договір на подальше планове обслуговування. На всі системи надається тривала гарантія.