1. Новини Закарпаття

Вінілова плитка або масивна дошка: що вибрати?

Покриття для підлоги представлені в широкому асортименті, вони відрізняються якісними характеристиками, зовнішнім виглядом, терміном служби, вартістю і забарвленням. Це може бути ламінат, масивна і паркетна дошка, вінілова плитка, паркет, лінолеум та ін. Замовити вінілове покриття можна за посиланням https://1floor.com.ua/catalog/vinilova-pidloga/, яке може бути у вигляді плитки або дошки різних розмірів.

Компанія 1 FLOOR спеціалізується на продажу якісних підлогових покриттів в асортименті за вигідною вартістю. У каталозі представлена ​​продукція від відомих світових брендів, на яку надається офіційна гарантія. Оформити замовлення можна онлайн на сайті та оплатити його будь-яким зручним способом. Кваліфікований консультант допоможе підібрати відповідне покриття, враховуючи умови експлуатації та побажання клієнта.

Вінілове покриття для підлоги: особливості та вибір

Останнім часом особливим попитом користується вінілове покриття для підлоги у вигляді дошки або плитки. Воно виготовляється на основі ПВХ та є альтернативою ламінату для укладання в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості.

Це багатошаровий матеріал з оригінальною фактурою, який може імітувати дерево, камінь, шкіру, текстиль та інші матеріали. Завдяки оптимальному співвідношенню якості, вартості та експлуатаційних характеристик вінілове покриття користується великою популярністю.

До особливостей вінілової плитки відноситься наступне:

  • вологостійкість;

  • гігієнічність і практичність;

  • довговічність;

  • простий монтаж і догляд;

  • відмінна тепло- та звукоізоляція;

  • широке розмаїття і прийнятна вартість.

Таке підлогове покриття не деформується і не ковзає, характеризується стійкістю до появи плям та інших забруднень. При виборі продукції слід враховувати ряд факторів, серед яких форма, розмір, клас зносостійкості, умови експлуатації, тип приміщення та ін.

Переваги та застосування масивної дошки

Масивна дошка відноситься до підлогових покриттів преміум класу, вона виготовляється з натурального дерева. Перейшовши за посиланням https://1floor.com.ua/catalog/masivniy-parket/masivna-doshka/, можна замовити її за вигідною вартістю та з гарантією від офіційного виробника.

За зовнішнім виглядом це планки з цільної структурою, які з'єднуються між собою за системою шип-паз. До основних характеристик відносяться розміри дошки (товщина, довжина, ширина), порода дерева, сорт деревини (селект, стандарт, натур, рустик), спосіб обробки поверхні, колір, дизайн.

Серед переваг можна виділити екологічність, гігієнічність, довговічність і практичність, стійкість до перепадів температур і вологи, теплоізоляція, простий догляд, багата кольорова палітра, презентабельний вигляд.

Тонування дозволяє отримати необхідний відтінок, а брашування - оригінальну рельєфну поверхню. Окрім дошки, можна купити ламінат на сайті https://1floor.com.ua/catalog/laminat/, де він представлений в широкому розмаїтті кольорів та фактур.