1. Новини Закарпаття

Новорічне оформлення будівель від спеціалістів «Дім Світла»

Вогні, що відбиваються від снігу і переливаються різними кольорами, створюють незвичайну ауру, прямо зі світу мрій. На відміну від зовнішнього вигляду, вам не потрібно багато, щоб зробити святкову атмосферу більш насиченою. Зосередьтеся на тому, що насправді приносить вам радість. «Дім Світла» пропонує широкий вибір новорічних та різдвяних світлодіодних прикрас, які та новорічне оформлення будівель. Насолоджуйтесь смаком запечених пряників та ароматом ялинки, милуючись крізь вікно, ілюмінацією, що чарує своєю красою та різдвяними прикрасами. Пропозиція адресована не лише компаніям та містам, а й усім людям, які піклуються про посмішку своїх близьких.

Є можливість замовити готові проекти та створити нові, індивідуально з урахуванням потреб клієнта.

Освітлювальні орнаменти та прикраси є постійною визначною пам'яткою міських агломерацій, особливо під час свят. Завдяки їм, гуляючи по відомих нам вулицях, ми можемо почуватись як раніше - як маленькі діти, які відчувають радість та хвилювання, що супроводжують справжню магію Різдва. Найбільшу увагу любителів надзвичайної краси привертають світлодіодні підсвічування та світлові написи. Вони змушують повернути найкрасивіші спогади дитинства і дозволяють захопитися унікальністю моменту.

Світлодіодні прикраси для освітлення - для кого?

Майже всі асоціюють свята з теплою сімейною атмосферою, колядками, смаком незвичайних страв, запахом гвоздики та кориці та красиво оформленою квартирою. Відповідно до цієї віри, ми намагаємось продовжити традицію прикрашати будинки блискучими вогнями та ілюмінацією, як всередині, так і зовні. Ми зосереджуємось на інноваційних рішеннях для прикрас та різдвяних прикрас для всіх.

Світлодіодне освітлення - розумний вибір завдяки:

  • енергоефективність - однозначно нижче споживання енергії, ніж у випадку з класичними лампочками,
  • більша міцність і ударостійкість,
  • багаторічне використання тих самих легких прикрас.

Для кого пропозиція компанії:

  • всі люди, які хочуть прикрасити свою будівлю, сад або інший простір на свій вибір,
  • фотографи, які хочуть створити атмосферні кадри,
  • організатори вечірок,
  • компанії, що займаються прикрасою міст, в тому числі під час свят,
  • батьки, які хочуть зробити своїх дітей щасливими.