1. Новини Закарпаття

Наталія Щерба Часодії — співіснування двох світів, якими керує час

Серію книг «Часодії» можна сміливо назвати енциклопедією про час. За нього борються, хочуть зрозуміти, як функціонує магія, вивчають методи управління ним та ін. Авторка популярних творів у жанрі підліткової фантастики покаже читачеві два світи — Ефлару й Осталу, магічний та не магічний світи. Наталія Щерба Часодії: історія починається з розповіді про звичайну дівчинку Василину, яка й гадки не мала, що потрібно буде залишити гімнастику, кращого друга, опікунку Марту Михайлівну й опинитися поряд з рідним батьком та стати частиною часодійства.

Українська серія «Часодії» складається з шести частин та «Часодійної книги». Наталія Щерба Часодії — цикл, в якому кожна книга має свою місію та загадку:

  1. Перша «Часовий ключ» розповідає про походження Василини. У цій частині Наталія Щерба заінтригує читача подорожами крізь туман, знайомством з давнім Духом та пророцтвами, які допоможуть героїні віднайти своє числове ім’я.
  2. Тим, хто полюбляє запеклі протистояння, ворожнечу між чарівниками варто купити другу частину «Часове серце». Основна місія ключників — запобігти зіткненню Ефлари та Остали, хоча ціна за це може бути занадто високою. Наталія Щерба Часодії серія книг: у цих фантастичних сюжетах обов’язково наявна непередбачувана розв’язка.
  3. Василина вже вправна ключниця.Дівчина швидко вчилася разом з ефларцями та остальцями, мала досвід у ключницькому ремеслі. Цього разу їй доведеться на практиці застосувати усі знання. Третя частина «Часова вежа» розкаже про протистояння Василини та Олени Огнєвої — директоркою Школи Світлочасу.
  4. «Часове ім’я» — четверта книга фентезі-циклу, у ній блукання та протистояння Василини продовжуються. У цій частинідівчина продовжить своє навчання, аби потрапити в Розколотий замок та пройти ще одне випробування.
  5. Довгий час неможливо було зрозуміти, у кого зможе вселитися Дух Астрагор. У п’ятій частині «Часограма» він повернеться й буде змагатися з Нортоном Огнєвим.
  6. У свої шостій книзі Наталія Щерба Часодіїсерії «Часова битва» завершуватиме неймовірні пригоди Василини. Дівчина залишається наодинці з собою, боротиметься зі страхом, пізнає свою сутність.

Шеститомну історію про час та його особливості видавництво Школа рекомендує прочитати тим, хто у захваті від гостроцікавих сюжетів, приголомшливої кульмінації. Для фанатів циклу «Часодії» створено «Часодійну книгу» — путівник світом часодійства. Варто переглядати ціни на видання, бо в офіційному інтернет-магазині видавництва читач може отримати приємні бонуси, а при замовленні від 400 гривень доставка буде безкоштовною в межах України.