1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Гранітні пам’ятники: особливості конструкції, переваги та недоліки

16
Без регіону (не видаляти!)

Гранітні пам’ятники: особливості конструкції, переваги та недоліки

Смерть – це неминучий етап будь-якої людської долі. Поки вчені не винайшли способи для безсмертя, кожна людина залишається смертною, том рано чи пізно приходить її кінець. Для того щоб пам'ять про людину завжди залишалися не тільки у серці, але й у житті, встановлюють пам’ятники на місце поховання. Знайти підходящий варіант можна на цьому сайті.

Який пам’ятник обрати

Обираючи надгробне каміння, багато хто приділяє особливу увагу саме гранітним пам’ятникам. Така популярність обумовлена гарними практичними та зовнішніми характеристиками виробу.

Як матеріал, граніт більш складний у оброблюванні. Але, на відміну від мармуру, більш міцний та надійний. Замовити ексклюзивні памятники з цього матеріалу можна на представленому ресурсі.

Переваги та недоліки

Популярність гранітних пам’ятників обумовлена наступними перевагами:

  1. Стійкість до перепадів температури. Граніт дуже добре переносить стійкі морози або високу температуру, тому його часто використовують навіть в тих місцях, де є ймовірність низьких температур.
  2. Не потребує серйозного догляду. Для догляду за гранітними конструкціями достатньо їх періодично протирати сухою ганчіркою, особливо після опадів. В усьому іншому особливого догляду не потрібно.
  3. Стійкість до хімічних виробів. Для чищення граніту можна використовувати будь-які хімічні засоби, тому що він стійкий до них.
  4. Невелика вартість. На відміну від мармуру, який в ціні значно дорожчий через свою хрупкість, граніт вигідніше купувати.
  5. Різноманіття оформлення. Завдяки сучасному виробництву, зараз можна придбати гранітний пам’ятник різних відтінків. Це дозволяє обрати виріб, виходячи із власних побажань.

Недолік – велика маса. Але завдяки цій характеристиці, конструкція не піддається впливу сильних погодних умов.

Гранітні пам’ятники – це практичні та якісні вироби, які стійкі до зовнішнього впливу та недорогі у ціні. Знайти підходящий пам’ятник із цього матеріалу можна тут.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber