1. Новини Закарпаття

Інтерактивна дошка: принцип роботи та переваги

Коли мова стосується різноманітних виступів та презентацій, потрібно в першу чергу потурбуватися про наявність інтерактивної дошки для показу. Саме ця конструкція дозволяє презентувати різноманітні документи на велику аудиторію. Такі пристрої мають попит серед навчальних закладах, тому що учні постійно виконують презентації, курсові, дипломи та інші роботи, які потребують додаткового виступу та показу. Тому саме для цих цілей ідеальний вибір - інтерактивні дошки.

Особливості та використання інтерактивних дошок

На відміну від звичайного проектору та простої білої дошки, інтерактивна модель не потребує додаткового підключення інших пристроїв для роботи. Зазвичай в її конструкції вже встановлено все необхідне програмне забезпечення, через яке виконується показ всіх необхідних матеріалів.

По своїй конструкції інтерактивна нагадує великий планшет. Для роботи достатньо використовувати маркер або власний палець в якості комп’ютерної мишки.

До основних переваг інтерактивної дошки відносять:

  1. Якісне зображення. На відміну від класичного проектору, інтерактивна дошка одразу подає зображення на полотно. Через це немає додаткових втрат, тому картинка виходить максимально чіткою та зрозумілою.
  2. Регулювання яскравості. Під час використання проектору, потрібно слідкувати за погодними умовами. Яскраві сонячні промені будуть перешкоджати нормальному показу, через засвіти. З інтерактивною дошкою таких проблем не буде, тому що встановлене програмне забезпечення дозволяє відкоригувати якість. Таким чином навіть у сонячні дні можна побачити чітке зображення.
  3. Наявність динаміків. Інтерактивна дошка, окрім сучасного ПЗ, також має додаткові частини, а саме аудіоплату. Завдяки її наявності, можна вмикати не тільки презентації з картинками, але й звукові та відеоматеріали. При цьому звук гарно чути навіть у великих приміщеннях. Якщо стандартної потужності не вистачає, можна використати динаміки, попередньо підключивши їх до загальної системи.
  4. Робота з дошкою. Окрім показу, інтерактивну дошку використовують і для самої роботи. За допомогою маркеру або пальця, можна малювати необхідні графіки та ставити позначки, безпосередньо на самій дошці.

Інтерактивна дошка – корисний пристрій, який використовується в учбових та робочих цілях.