1. Новини Закарпаття

Звертаєтесь з ідеєю - отримуєте готовий до проживання об'єкт

Більше десяти років тому утворилась невеличка компанія, що займалась проектуванням. Із того часу вона виросла в будівельну групу «Модус» - справжнього гіганта, який охоплює проєктування, будівництво, дизайн та інженерію. Зараз це – не просто невелика компанія, а ціла група підприємств, у кожного із яких – своє спрямування. Спільними зусиллями будівельна група здійснює повний комплекс робіт від ідеї до реалізації.

Беруться за найскладніші об’єкти

Оскільки компанія об’єднала досвідчених професіоналів своєї справи, вони без вагань беруться за найскладніші об’єкти, коли решта компаній лиш руками розводять від безсилля. Навпаки, чим складніший проект потрапляє в руки до будівельної групи, тим цікавіше його реалізувати. Жодні труднощі спеціалістів не лякають! Компанія береться:

  • як за проектування,
  • інженерний супровід об’єктів,
  • їх будівництво.

Вражаючий доробок

Доробок у будівельної групи «Модус» - вражаючий. Якими тільки об’єктами не займались спеціалісти! Це і будівництво цікавих житлових будинків різного розміру, дизайну та цінової політики, і виробничі проекти, і комерційні об’єкти. Не раз компанія реалізовувала й цікаві соціальні об’єкти. 

35 міст, 10 країн, більше двохсот реалізованих проектів

Щодо географії роботи будівельної компанії, то вона давно вийшла за межі України. Звісно, часто будівельна група береться за українські об’єкти, та звертаються до фахівців і з проханням реалізації проектів за кордоном. Наразі кількість реалізованих будівель перевалила за дві сотні, більшість із яких є справжнім витвором мистецтва. Компанія реалізувала свої проекти у 35 містах та десяти країнах. До того, окрім проектування й будівництва, компанія займається ще й створенням дизайнів інтер’єрів. Фахівці займаються ще й консалтингом, технічною документацією, її узгодженням. Тобто ви звертаєтесь до будівельної групи «Модус» із певною ідеєю, а решту проблем фахівці беруть на себе. В результаті замовник отримує повністю готовий до проживання об’єкт, незалежно від місця його розташування, розміру та бюджету. Таким чином, замовник економить чимало часу та нервових клітин, а лиш насолоджується отриманим результатом.

Переможці конкурсів

Дизайн інтер’єрів, що їх проектує та реалізує компанія – настільки вдалий та цікавий, що нерідко перемагає у відомих тематичних конкурсах. Також реалізовані об’єкти періодично можна побачити на сторінках глянцю. Тож, якщо вас цікавлять послуги фахівців такого високого рівня та широкого спектру, краще довго не затягувати із візитом чи дзвінком до них. Адже черга на роботу із будівельною компанією – значна.  

Джерело: https://moduscg.com/uk/