1. Новини Закарпаття

Брендові водостічні системи «Galeco»: шукаємо дилерів по Україні

16.04.2021 14:08 Новини партнерів ПРОМО

Компанія «Galeco Україна» більше 10 років представляє на українському ринку системи водовідводів відомого в світі польського бренду Galeco.

Компанія «Galeco Україна» більше 10 років представляє на українському ринку системи водовідводів відомого в світі польського бренду Galeco.

Компанія «Galeco Україна» більше 10 років представляє на українському ринку системи водовідводів відомого в світі польського бренду Galeco. Продукція преміум якості, спроектована і вироблена за останнім словом сучасного будівництва, довгі роки є трендом серед забудовників, дизайнерів, архітекторів і інвесторів. Уже багато власників заміських будинків, котеджів і комерційної нерухомості в Україні встигли оцінити високу якість і доступну вартість водостічної системи Galeco. Ми завжди намагаємося отримувати зворотний зв'язок від клієнтів, аналізувати і своєчасно вносити коригування.

Водостічні системи власного виробництва позиціонуються на ринку як продукт, що володіє унікальними конструктивними і естетичними властивостями. Для виготовлення водостічних систем Galeco використовується ПВХ і сталь, що забезпечує відмінні експлуатаційні характеристики і презентабельний зовнішній вигляд фірмової продукції. Металеві водостоки додатково покриваються захисним декоративним шаром, який захищає жолоби від негативного впливу ультрафіолетового випромінювання і корозії. Водостоки з ПВХ (полівінілхлорид) також мають презентабельний зовнішній вигляд і відмінні фізико-механічні характеристики.

Асортимент водостічних систем Galeco

Головною особливістю водостоків Galeco є грамотно продуманий профіль, що виключає переливання води через край і забезпечує високу продуктивність системи водовідведення. У комплект поставки водостічних систем входять необхідні деталі кріплення та комплектуючі, що дозволяють швидко і надійно змонтувати водостоки приватного будинку, кафе, торгово-розважального комплексу або офісної будівлі. Представлений вибір кольорів дає можливість підібрати жолоби, що поєднуються з будь-яким архітектурним ансамблем будівлі.

В каталозі Galeco представлені водостічні системи серії PVC і PVC2, виконані на основі полівінілхлориду (ПВХ), який стійкий до корозії, ультрафіолету, температурного розширення, хімічних і біологічних впливів. Дані жолоби відрізняються формою: в PVC вона напівкругла, в PVC2 - квадратна. Незалежно від форми, профіль водостоків широкий і глибокий, що забезпечує високу ефективність відведення дощової і талої води. Системи з ПВХ, виготовлені методом коекструзії, мають характерний блиск, який не вигоряє на сонці протягом дуже великого часу.

Для тих клієнтів, хто віддає перевагу сталевим жолобах, польський виробник пропонує лінійку сталевих водостічних систем:

  • STAL - жолоби з напівкруглим профілем, виконані з якісної легованої сталі з органічним покриттям, яке захищає виріб від впливу погодних факторів.
  • STAL2 - сучасні квадратні водостоки із застосуванням маскуючої планки, що ідеально поєднуються з фасадом будь-яких будівель.
  • LUXOCYNK - стильні оцинковані жолоби з характерним сріблястим відливом ідеально поєднуються на тлі презентабельних будинків з шикарною архітектурою.

Це не повний асортимент продукції Galeco, яка зможе зацікавити вас і ваших потенційних клієнтів. Ознайомитися із зразками продукції ви зможете в одному з наших офісів. З питань співпраці звертайтеся вже зараз за телефонами, вказаними на сайті компанії «Galeco Україна». Побудуйте бізнес разом з водостічними системами Galeco.