1. Новини Закарпаття

Як вибрати кондиціонер: основні критерії

Кондиціонер — це незамінне кліматичне обладнання в кожному будинку. Воно призначене для підтримки оптимального температурного режиму та мікроклімату в приміщенні. Кондиціонери на сучасному ринку представлені в широкому розмаїтті моделей, тому покупці можуть розгубитися при виборі. Щоб визначитися, рекомендуємо ознайомитися з нашою статтею.

Спосіб установки

Найбільшого поширення набув настінний кондиціонер, купити який можна за посиланням https://rivnekomfort.rv.ua/konditsionery-bytovyye-i-promyshlennyye/konditsionery-nastennyye/. Він монтується в спеціальній ніші в стіні.

Таке обладнання може мати один або два блоки. Кондиціонер з двома блоками називається спліт-системою. Він характеризується високою потужністю і продуктивністю. Один блок встановлюється у приміщенні, а інший — зовні. Фреон, який відповідає за охолодження, переміщується між ними по трубкам.

Крім цього, існує мобільний кондиціонер. Він не потребує будь-яких монтажних робіт, а працює від розетки. Його можна переміщувати і транспортувати. Зазвичай таке обладнання використовується на дачі.

Потужність

Потужність кліматичної техніки повинна відповідати розміру приміщення. Тільки тоді вона буде ефективно охолоджувати і нагрівати його. Тому, перед тим як вибирати кондиціонер, необхідно з'ясувати точні характеристики кімнати.

Існує неформальне правило, якого необхідно дотримуватися при виборі кондиціонера: на 1 квадратний метр площі має припадати 100 Вт потужності. Наприклад, якщо кімната має площу 20 квадратних метрів, то необхідно купити кондиціонер з холодопродуктивністю 2 кВт. Також слід враховувати наявність додаткових джерел тепла в приміщенні, якщо вони є, то потужність потрібно збільшити.

Виробник

Ім'я компанії-виробника може багато розповісти про технічні та експлуатаційні характеристики обладнання. Тому потрібно обов'язково брати до уваги бренд кондиціонера.

Великою популярністю користуються кондиціонери від компанії Cooper & Hunter, купити які можна на сайті https://rivnekomfort.rv.ua/konditsionery-bytovyye-i-promyshlennyye/konditsionery-nastennyye/split-systems-cooper-hunter/. Вони мають цілий ряд незаперечних переваг:

  • висока продуктивність;

  • широкий набір функцій;

  • зручність в експлуатації;

  • стильний зовнішній вигляд.

Також відомими та популярними виробниками кліматичної техніки є Samsung, LG, Mitsubishi Electric, Gree.

Вентиляція

Сучасні кондиціонери включають функцію вентиляції. При її активації пристрій діє як вентилятор. При цьому свіже повітря не надходить у приміщення. Саме з цієї причини важливо організувати в будинку хорошу вентиляційну систему, обладнання для якої можна купити на сайті https://rivnekomfort.rv.ua/types-ventilation/. Вона буде ефективно подавати свіже повітря і видаляти відпрацьоване. Таким чином в будинку буде панувати температурний комфорт і здоровий мікроклімат, що позитивно позначиться на самопочутті.