1. Новини Закарпаття

Професійна корейська косметика: ефективно та корисно

Здається тільки нещодавно ми почали зустрічати у магазинах косметику корейського походження, але завдяки своїй разючій ефективності, тяжко уявити повноцінний догляд за шкірою без неї. Краса кореянок стала доступною у домашніх умовах та ще довго не поки наш домашній арсенал косметичних масок, кремів, сироваток, філерів та пілінгів. Корейську косметику на сайті Watsons.ua можна придбати лише у один клік, адже саме тут представлений чи не найбільший асортимент.

Чому ж така популярна?

Секрет успіху косметики з Кореї пов’язують із високою якістю складників, інноваційним підходом, доступною ціною та, звичайно, відгуками та результатами після її регулярного використання. Найбільшим акцентом у цій продукції є її натуральність, а саме використання природного походження компонентів у їх максимальній концентрації. Саме ця країна є передовою на ринку бьюті індустрії та рухається шаленими темпами з метою постійного вдосконалення формул та властивості кінцевого продукту. Також, нарешті косметика з бюджетної цінової категорії не відстає від люксового асортименту по якості, що давно було таким »бажаним для всіх споживачів.

Система догляду

Кореянки познайомили нас не лише з їх косметикою, а й з їх багатоступеневою системою догляду за обличчям. Така система дозволяє надати шкіри достатню увагу, звернути увагу на всі проблемні місця та забезпечити її повноцінний догляд на регулярній основі в домашніх умовах. Найпоширеніша система складається із 10 ступенів, а саме:

  1. Демакіяж, тобто очищення шкіри від декоративної косметики.
  2. Використання гідрофільної олії сприяє уникненню забруднення пор.
  3. Пінка для вмивання.
  4. Пілінг чи скраб сприяють видаленню омертвілих частинок шкіри та глибокому очищенню пор.
  5. У корейців є “правило трьох секунд” і стосується воно тонізації шкіри, яке, як наполягають корейців, має відбуватися миттєво після закінчення очищення.
  6. Залежно від Вашої потреби (сухість, ознаки старіння, проблеми з порами чи інше) наступним етапом є використання сироватки чи емульсії.
  7. Емульсія створює плівку на поверхні шкіри, що утримує та подовжує зволоження.
  8. Особливою ділянкою обличчя є повіки, де потрібен особливий догляд і крем для повік або патчі допомагають вирівняти нерівності.
  9. Нічна маска інтенсивно живить обличчя у нічний час, але цей етап рекомендовано робити не більше 3 разів на тиждень.
  10. Захист від сонця й ультрафіолетових випромінювань допомагає зберегти молодість та уникнути виникнення пігментних плям.

Асортимент косметики корейського походження

Косметика з Кореї має великий асортимент не лише для жінок, а вони подбали навіть про потреби чоловіків та дітей. Більше того, враховуючи особливості різних типів шкіри, вона поділена на догляд за сухим, жирним, нормальним та комбінованим типом. Для старшої вікової категорії створена лінійка антивікових засобів.

Якщо Ви схильні до появи алергій, можете не турбуватися та сміливо використовувати корейську косметику, адже вона є гіпоалергенною.

Якщо Ви схильні до акне чи появи висипань, про Вас також подбали і можна підібрати повний догляд зі спрямуванням на усунення цих проблеми.