1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Сільське господарство України

269
Без регіону (не видаляти!)

Сільське господарство України

Бізнес розвивається, і очікування клієнтів змінюються. Сімейні ферми і великі агропідприємства тепер змушені шукати альтернативні шляхи від ферми до столу через перевиробництво і недопродажу багатьох продуктів, таких як молоко, зерно і упаковане м'ясо. Керівники галузі повинні проявляти творчий підхід, мислити нестандартно, щоб знайти нових клієнтівабо способи прямого контакту зі споживачем. Це змінить їх ризик.

Брокери вивчають творчі варіанти, щоб мінімізувати вплив на ваш бізнес і перенести внутрішній ризик. Виробники конопель захочуть працювати зі своїм брокером, щоб розглянути альтернативні покриття для федеральної програми страхування врожаю. І брокерам потрібно буде проявити творчий підхід у пошуку нових шляхів розвантаження ризику серед зростаючої хвилі витрат на страхування, які в багатьох випадках зараз становлять від 25 до 50% більше, виходячи з необхідного покриття. Все це зажадає творчого підходу. Для цього буде потрібно цілеспрямованість і розуміння того, як взаємопов'язані всі ринкові сили.

Впроваджуйте інновації в порушеній ланцюжку поставок

Багато господарств і агропідприємства бачать, що їх попит вичерпується з початку пандемії коронавірусу. Від молочних заводів, які традиційно укладали контракти безпосередньо з ресторанами або шкільними округами, до м'ясокомбінатів, які завжди продавали продукти ресторанам, і виробників овочів і горіхів, які поширювали їх в невеликих спеціалізованих магазинах, COVID-19 робить серйозний вплив на попит. Багатьом фермам потрібно знайти новий шлях розвитку. Сьогодні фермер або Керівник агробізнесу шукає нові та інноваційні способи мінімізувати перевиробництво, отримуючи своє продовольство там, де воно необхідне, навіть якщо традиційні канали були усунені. 

Агробізнес продає безпосередньо тисячам споживачів через Сільське господарство України і матиме зовсім інший профіль ризику, ніж фермер, що продає на оптовому ринку. Це означає, що Умови та обмеження політики можуть бути змінені. Працюйте з вашим брокером, щоб створити розповідь про ваші ризики і цілі, щоб ваш брокер міг в кінцевому підсумку правильно визначити розмір вашого покриття, переходячи до наступного оновлення.

Персонал також впливає на ланцюжок поставок

Ферми і агробізнеси страждали від нестачі робітників. З цієї причини ми продовжимо спостерігати перевиробництво і стиглий урожай, який буде розораний, якщо ринкові ціни впадуть нижче. До тих пір, поки технології не зможуть повністю автоматизувати сільськогосподарську працю, ринок буде продовжувати стикатися з цією проблемою. А подивитися всю техніку для придбання можна на agrocatalog.info. Багато агропідприємств якимось чином змінили курс з початку пандемії коронавірусу, і тому дуже важливо обговорити всі зміни в упаковці, дистрибуції, маркуванні. 

     

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber