1. Новини Закарпаття

Вирощуємо та розводим троянди із найкращім засобом

Вирощування троянд займає небагато часу, особливо коли є допоміжні засоби. Органічне добриво ЯРОС забезпечить догляд за трояндою й допоможе господарям менше витрачати часу на оброблення кущів. Оскільки з ЯРОСом рослина росте краще, то питання як доглядати за трояндами можна розрішити на сторінках інтернет –магазину iaros.com.ua. Саме тут можна не тільки дізнатися, але й придбати засіб, не виходячи з будинку. Виробник до уваги землеробів та квітарів пропонує різноманітне фасування засобу. Тут можна придбати флакони 250 мл, 1 л, 20 л.

Відповідь на запитання як доглядати за трояндами починається зі знання правильного вибору місця під рослини. Завжди це повино буди місце затишне, без протягів. Правильний грунт у троянд повинен бути легкий та поживний, також дреновані суглинки. Основне правило якісного грунту для рослини, це грунт, в якому не затримується багато вологи.

Висадження та догляд за трояндами з ЯРОС

Висадженням троянд краще за все займатися восені. Саме тоді вони гарно приймаються й навесні починають раніш квітнути. Головне, щоб це було зроблено восені до початку морозів.

Підготовані саджанці з коренями ретельно обглядаємо. Видаляємо сухі та в’ялі корені. Також потрібно підрізати довгі коріння.

Для висадження існує два способи: сухий та мокрий. І для того і для того потрібно вирити яму. У випадку сухого висадження ретельно вистилаємо корінняй поступово засипаємо землею, охайно притрамбовуя. У мокрому випадку вириваємо яму, заливаємо водою з додаванням органічного добрива ЯРОС, виставляємо рослину й охайно засипаємо землею.

Незалежно від методу висадження, рослина потребує вологи, тому важливо кожен день грунт потроху поливати. Після висадження потрібно зформуати кущ, методом підрізки. Дику поросль потрібно вирізати під корень як наймога глибше.

Обробка троянд засобом ЯРОС дуже ефективна. Для цього важливо правильно приготувати розчин. Берем концентрат засобу й чисту відстояну без хлору воду у пропорціях 25 мл -50 мл на 10 л води. Обробку можно призводити як грунта так і рослини методом оприскування та звичайного поливання.

З ефективним засобом ЯРОС за рослинами можна не тільки доглядати, алей и розмножувати. Таким чином, обрізають невеликі черенки, та ставлять на деякий час у розчин з ЯРОСом. В розчині рослина може пробути до тих пір, доки не з’являться корінці, а можна віткнути під кутом у землю, накрити прозорою пляшкою, періодично поливати і рослина зможе порадувати новими пагінами. Таким чином виростити вдома цілий розарій не складно. Головне, використовувать сучасні технології в якості ЯРОС. Цей засіб екологічно чистий, без хімічних домішок і виготовлений природним методом. Майже 17 років поспіль, жителі України користуються цим засібом й рекомендують його всім своїм знайомим.