1. Новини Закарпаття

Срібні сережки для дітей та каблучки для дорослих

Срібло - універсальний дорогоцінний метал з холодним, сталево-сірим кольором. Він може мати дивовижний блиск або бути нудним. Це також показує дуже хорошу довговічність. Срібні прикраси дуже витончені і відносно недорогі. Він також підходить для покриття золотом - позолочені елементи - це найпростіший спосіб зробити ваші прикраси ще більш благородними. Придбати товар можна тут.

Магазин зі срібними прикрасами

Пропозиція магазина включає елегантні і нестарені срібні жіночі прикраси, а також все більш популярні срібні чоловічі прикраси. Завдяки своїй універсальності срібні елементи підходять майже всім і поєднуються з більшістю видів краси чи вбрання.

З податливим сріблом легко працювати, що дозволяє робити майже нескінченну кількість ювелірних конструкцій. Асортимент на цьому сайті включає величезний вибір срібних прикрас у будь-якому стилі, а також набори срібних прикрас, ідеально підходять для подарунка.

Срібні прикраси також включають вишукані деталі, поєднуючи дорогоцінне срібло з елегантним блискучим цирконом та різнокольоровими дорогоцінними каменями. Кожен предмет ретельно виготовлений з найякісніших злитків. В Інтернет-магазині пропонується лише те, що красиво і довговічно. Ви можете скласти набір орнаментів і придбати готовий набір ідеально гармонізуючих елементів.

Привабливі ціни - це також особливість магазина

Подивіться, скільки ви можете заощадити, замовивши у надійного ювеліра в Інтернеті з доставкою додому. Незалежно від того, чи шукаєте ви ідею подарунка, чи хочете подарувати собі прикрасу, яка додасть шарму та покращить настрій - ми запрошуємо вас у світ срібних прикрас, де відмінна якість та вигідна ціна поєднуються!

Срібні прикраси - відмінна альтернатива ювелірним виробам із білого та жовтого золота, невідмітна для нетренованого ока.

Завдяки сучасній технології виготовлення срібних прикрас, проводиться з такими нанесеннями:

  • додаткове позолочення,
  • покриття родієм,
  • окислення покриттів,
  • розміщення кристалів, фіанітів тощо.

Срібні прикраси є і будуть чудовою прикрасою для кожної модної дами різного віку. Подивіться наші наймодніші колекції та виберіть щось, що підкреслить вашу індивідуальність та хороший смак.

Срібні прикраси та срібні пусети вже багато років присутні в житті жінок і чоловіків. Однак прийнято вважати, що жінки частіше прикрашають своє тіло срібними прикрасами.

Насправді важко читати історію звідки вона взялася. Ми можемо лише сказати, що воно насправді було з нами назавжди. Хоча його застосування перевершує лише декоративний аспект, це стало постійною особливістю ювелірних виробів.        

Великою і неймовірною перевагою є доступна ціна, тому кожен може дозволити собі срібні прикраси.