1. Новини Закарпаття

Підлогові покриття - на “WestLion”

В асортименті підлогових покриттів ви знайдете килимові доріжки різної товщини та структури. З їх допомогою ви створите теплу, доброзичливу атмосферу в спальні або дитячій кімнаті. В магазині також є облицовки з не природного матеріалу. Наявні килими мають різноманітні візерунки, що робить їх цікавим елементом будь-якого дизайну інтер’єру. Придбати таку настилку для пола можна тут на сайті.

Підлога з ПВХ надзвичайно модна. Що це стає настільки популярним?

  • міцність - полівінілхлорид - це матеріал, стійкий до розтягування, подряпин та інших видів пошкоджень, що виникають, наприклад, на панелях,
  • водонепроникні - ці коврики не вбирають воду, тому їх можна з успіхом використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю - на кухні, у ванній кімнаті чи в коридорі,
  • комфорт - підлогу з ПВХ легко різати і укладати, підтримувати чистоту під час повсякденного використання,
  • безліч візерунків та кольорів - килим доступний у багатьох класичних кольорах, що відповідають останнім тенденціям.

Перевірені підлогові покриття

Сучасні плитки виготовляються з різних матеріалів. Деякі з них ідеально звукоізолюють, що робить такі рішення рекомендованими для невеликих квартир. З іншого боку, на цьому сайті, дуже популярна серед бізнес-клієнтів, дозволить підтримувати великі поверхні в бездоганному зовнішньому вигляді та в сучасному стилі.

Гумова плитка для підлоги кругла і часто є обраним видом гумового ковра для підлоги. Усі вони чудово амортизують та утеплюють підлогу, запобігають ковзанню, гарантуючи найвище безпечне положення.

Крім того, матеріал можна використовувати як підлогу в ліфтах (сірий), і як коврики в транспортних засобах (переважно у мікроавтобусах та автобусах), а також як амортизатор та ізолятор для машин та пристроїв. Широка кольорова гама робить цей виріб ще більш привабливим та охоче доречним. Інші коврики для підлоги можна придбати гумову плитку..

Лінолеум і полівінілхлорид є одною з найдавніших еластичних настилок для полу і завжди були жорсткою конкуренцією. Хоча лінолеум був виявлений випадково і якийсь час керував ринком підлогових покриттів, ПВХ, який дешевший, через деякий час обігнав його за популярністю. Завдяки різним характеристикам та властивостям обидва типи настилів зарекомендували себе у всьому світі та переконують своїми різними властивостями.