1. Новини Закарпаття

Модульні вуличні туалети: характеристика, види, переваги

Під біотуалетом часто розуміють мобільний громадський туалет у вигляді синьої кабінки. Проте модельний ряд таких конструкцій набагато ширший. Наприклад, майстерня БІЛА ДЗИҐА пропонує сучасні вуличні модульні туалети різного вигляду.

Характеристика вуличних модульних туалетів

Вуличний модульний туалет являє собою ряд туалетних кабінок, з’єднаних в одну конструкцію. Одна така установка замінює декілька одинарних біотуалетів. Модульна модель підключається до каналізації та може працювати у автономному режимі. Комплектація вуличного туалету може передбачати модулі для паперу, миття та сушіння рук. Дуже важливо, щоб система була максимально автоматизована, щоб можна було управляти нею безконтактно.

Де встановлюють модульні туалети

Модульні вуличні туалети користуються великою популярністю. Вони призначені для встановлення на будівельних та робочих майданчиках, на віддалених промислових об’єктах.

Затребувані вони серед власників відкритих кафе. Їх зазвичай встановлюють у паркових зонах, біля пляжу. Також часто замовляють такі комплекси на дачу, у приватний будинок, в якому проживає велика сім’я, при відсутності можливості підключення до централізованої каналізаційної системи.

Використання модульних вуличних туалетів повністю вирішує проблему організації санітарної зони там, де немає можливості чи необхідності встановлювати дорогу капітальну споруду.

Переваги модульних туалетів

Модульні вуличні туалети мають ряд переваг. Тому вони більш популярні, ніж одинарні конструкції.

Переваги модульних моделей туалетів:

  • швидкість монтажу;
  • можливість переносу конструкції (мобільність);
  • низька вартість у порівнянні із капітальними спорудами;
  • легкість в обслуговуванні;
  • комплектація антивандальними системами;
  • практичність;
  • простота підключення до комунікацій.

БІЛА ДЗИҐА виготовляє вуличні модульні туалети з нержавіючої сталі. Тому усі моделі надійні та довговічні. Також туалети комплектуються усім необхідним. Є модуль гігієни рук. Він включається безконтактно. Є дозатор мила, води, електросушарка.

Чому треба замовляти модульні туалети у БІЛА ДЗИҐА

Майстерня БІЛА ДЗИҐА дуже відповідально ставиться до своєї роботи. Має великий досвід у плані благоустрою міста. Модульні туалети БІЛА ДЗИҐА відрізняються зручністю, європейською якістю, привабливим виглядом, довговічністю. До того ж такі конструкції коштують недорого та дуже швидко виготовляються та збираються.

Замовляйте модульні вуличні туалети у БІЛА ДЗИҐА. Також в цій майстерні можна придбати будки для тварин, торговий павільйон, навіси для паркоматів, зупинки транспортних засобів та інші установки, конструкції для благоустрою міста. Переходьте за посиланням biladzyga.com.ua/ru та ознайомтесь із повним асортиментом майстерні БІЛА ДЗИҐА.