1. Новини Закарпаття

Аtlas-велика турецька компанія з офісами в 15 країнах світу: чому навчання в Торонто — це вигідно для всіх сучасних студентів?

Сучасна молодь все частіше обирає навчання за кордоном. Такий вибір можна зрозуміти, адже він має безліч переваг. Велику популярність серед українців набула Канада. Кожного року до Торонто відправляюся наші студенти, аби отримати якісну освіту, познайомитися із культурою нової країни, вивчити міжнародну мову та забрати із собою диплом міжнародного зразку. Слід сказати про те, що навчання у Торонто це вигідно для всіх студентів тим, що у кожного відкриваються нереальні можливості вивчитися та просто жити в своє задоволення, займаючись улюбленою справою. Багато студентів після закінчення находять для себе високооплачувану роботу та навіть допомагають своїм близьким грошима, висилають речі та роблять інші добрі справи.

Всі переваги навчання у Торонто

Канада — країна, що входить в топ кращих місць для отримання вищої освіти та підвищення її рівня для студентів без вікових обмежень. Серед інших плюсів слід відзначити наступні:

  • доступна вартість — на порядок нижча, ніж у багатьох інших країнах та, навіть, сусідніх штатах в США;
  • студенти у широкому віковому спектрі — навчальні заклади Торонто приймають студентів різного віку;
  • якість освіти — ВНЗ у Канаді піддаються жорсткому контролю відносно якості та змісту освіти;
  • простий вступний екзамен — студентові необхідно отримати середню або вищу освіту, здати мовний тест та довести свою фінансову спроможність;
  • стипендії та знижки — кожен студент має можливість прийняти участь у спеціальних програмах та конкурсах, щоб отримати ось такі заохочення.

Ще одна важлива для наших студентів перевага навчання у Торонто — це можливість влаштуватися на роботу у цей час.

Аtlas — допомога іноземним студентам у Торонто та по усьому світу

Міжнародна освітня компанія ATLAS Private Educational Services пропонує допомогу студентам під час їх перебування за кордоном. Офіси розташовані по усьому світу: в Україні, Австралії, Великобританії, Туреччині. Допомога може мати консультаційний або інформативну підтримку.