1. Новини Закарпаття

Фунгіциди для захисту рослин

На даний час світова тенденція здається зміщенням у бік зменшення використання хімічних засобів захисту рослин, і, таким чином, шукаються більш безпечні та екологічні альтернативи. Інтерес до біологічних методів захисту рослин пов’язаний з їх безпекою для навколишнього середовища та зростаючою проблемою стійкості збудників до фунгіцидів зростає.

Види фунгіцидів

Фунгіциди складаються з різнорідних штамів активних бактерій. Вони харчуються грибковими тканинами, не торкаючись здорових клітин домашньої флори. За видами діяльності на грибних тканинах існує поділ сумішей на:

  • профілактичний;
  • медичний.

Профілактичні (профілактичні) суміші періодично вводяться в землю до появи перших ознак зараження. У цьому випадку дія препарату посилюється до пригнічення репродуктивних органів грибка. В результаті, навіть потрапляючи на мокру землю, гриб втрачає здатність поширюватися через середовище рослинного компонента. Цей вид грибів для картоплі та періодична обробка газону підходить. Терапевтичні фунгіциди, що пригнічують репродуктивні органи та грибковий організм, досягаючи міцелію. За допомогою таких композицій проводиться лікування зараженої рослини. Вони допомагають позбутися навіть неактивних зимуючих частинок, наприклад, газону. Цей розчин підходить для помідорів та полуниці проти сірої гнилі.

Що стосується виду взаємодії з грибком, фунгіциди поділяються на: контактний; система. Контактні суміші проникають на невелику глибину і борються з цвіллю прямим контактом. Контактні суміші захищені лише від поверхневих грибкових інфекцій. Коли ви боретеся з цвіллю всередині рослинних тканин, вони безсилі. Крім того, завдяки принципу точки, рослини і обережно обсаджуючи землю, не пропадає міліметр, інакше частинки, що залишилися, розкриються знову.

Відповідний підбір засобів захисту рослин має ключове значення для забезпечення успіху рослинництва у постійно мінливих умовах сільського господарства. Гриби шкодять не тільки рослинам, а й тваринам. Існують різні типи фунгіцидів. Захистіть свій урожай від різних хвороб завдяки препаратам та заходам, пропонованим сайтом.