1. Новини Закарпаття

Комфорт понад усе: американські кросівки New Balance для всіх

Кросівки New Balance є одними з найпопулярніших на ринку спортивного взуття. Їх обирають навіть зірки. У списку прихильників можна знайти відомого Стіва Джобса, а цьому чоловікові довіряли люди з усього світу. 

Носити такі кросівки можна як на тренування, так і в офіс, або ж навіть на прогулянку. Вони максимально зручні, а широкий асортимент допомагає підібрати модель, яка пасуватиме до будь-якого образу. 

Кожен вид кросівок New Balance має спеціальне маркування, яке допомагає покупцеві дізнатися всі важливі характеристики взуття, а також зрозуміти в яких випадках та ситуаціях його варто використовувати. Кожна модель створюється з урахуванням різних потреб та анатомічних особливостей. 

Найбільший асортимент спортивного взуття New Balance представлений на офіційному американському сайті. Замовити їх дуже просто, а на https://npshopping.com/ru/catalog/c/new-balance можна трохи детальніше дізнатися про зручний варіант доставки замовлення в Україну за допомогою форвардингового сервісу NP Shopping. 

Перша популярність та хитрість із логотипом

У 1972 році команда New Balance нараховувала лише 6 осіб, а їх вироби були відомі в одному штаті. Все змінилося, коли американці раптово полюбили біг, а для цього виду спорту, як відомо, потрібне зручне взуття. В той час особливо популярними вважалися журнали з детальним описом кросівок різних виробників і New Balance вдалося потрапити у рейтинг найкращих та посісти третє місце. 

Зараз фірмовий логотип американського бренду відомий усім, проте свого часу, дизайнера Террі Хеклера за таку ідею розкритикували. Чоловік пояснив своє рішення так: людина, яка не дуже розбирається у кросівках може подумати, що це продукція Nike та принести компанії додатковий заробіток.

Окрім того, моделі New Balance замість назв мають спеціальні номери. Таким чином, бренд хоче звернути увагу покупців на характеристики взуття, а не на яскраву рекламну назву.

Переваги взуття New Balance

Над створенням кожної лінії взуття працює величезна команда, яка займається не лише розробкою нового дизайну, а й розрахунками, які допомагають пошити максимально зручні кросівки з використанням різних якісних матеріалів. Основними перевагами вважаються:

  1. Легка підошва, яка не навантажує стопи під час занять спортом та звичайної ходьби.
  2. Якісні матеріали гарантують довгий термін експлуатації.
  3. Шнурки створюються за допомогою технології SureLace й не розв'язуються під час тренувань чи інтенсивної ходьби.
  4. У New Balance є власна розмірна сітка, яка допомагає підібрати взуття для ніг з різною довжиною та товщиною.

Замовлення та доставка в Україну

При замовленні кросівок New Balance з США, Польщі або Великобританії, варто скористатися послугами форвардингового сервісу NP Shopping. Після реєстрації на сайті NP Shopping, клієнт отримує доступ до адрес складів партнерів Нової пошти Глобал в Америці, Китаї, Польщі та Великобританії. Під час оформлення замовлення, необхідна вказується як адреса доставки. 

Коли посилка потрапляє на склад партнерів Нової пошти Глобал, її відправляють в Україну. Терміни міжнародної доставки - від 8 робочих днів. 

Забрати посилку можна у поштоматі, чи відділені “Нової пошти”, або обрати кур'єрську доставку.