1. Головна
 2. >
 3. Новини партнерів

Рекомендації для рибалок: де та який купити спінінг для риболовлі

19
Без регіону (не видаляти!)

Рекомендації для рибалок: де та який купити спінінг для риболовлі

Риболовля – це давній людський промисел. Для когось вона є способом заробітку, а для когось – просто варіантом для приємного проведення часу. У будь-якому випадку для вдалої риболовлі треба мати якісні снасті. Серед них слід виділити спінінг. Перед тим, як купити спінінг, треба розібратись в його видах та особливостях вибору.

Види спінінгів

Виробники рибальських снастей пропонують широкий вибір спінінгів. Ці вудилища класифікуються на види за різними ознаками.

В залежності від конструкційних особливостей існують такі види спінінгів:

 • телескопічні;
 • штекерні.

Телескопічні моделі мають багато з’єднувальних вузлів. Це погано впливає на їх експлуатаційні характеристики. Телескопічні спінінги мають велику вагу та не є досить міцними. Проте коштують дешево. Штекерні є більш надійними та збалансованими. Мають легку вагу.

На ринку представлені спінінги довжиною від 1,5 до 4,5 метрів. Частіше за все рибалки купують вудилище розміром 1,8-3,6 м.

В залежності від матеріалу виготовлення розрізняють наступні спінінги:

 • композитні;
 • скловолоконні;
 • карбонові.

Як обрати спінінг

Оскільки вибір спінінгів дуже великий, у багатьох рибалок, особливо у рибалок-початківців, виникають складнощі із покупкою. Щоб їх уникнути, треба слідувати деяким рекомендаціям.

Вибір вудилища необхідно проводити по наступним критеріям:

 • Тип конструкції. Якщо бюджет дозволяє, краще обирати штекерні вудилища.
 • Довжина. Залежить від того, де та як буде проводитись ловля риби. Якщо планується рибалити з човна або у місці, де на березі багато дерев та кущів, тоді краще обирати короткий спінінг. Буде достатньо довжини 1,6-2,1 м. Найбільш практичними є моделі від 1,9 до 2,7 метрів. Вони дозволять рибалити у будь-яких умовах. Для ловлі риби у великих водоймах треба брати спінінг довжиною від 3,2 метрів, а у морі – від 3,6 метрів.
 • Матеріал виготовлення. Краще обирати композитні вудилища. Вони міцні, легкі та коштують відносно недорого.
 • Фірма-виробник. Добре себе зарекомендували бренди Golden Catch, Favorite, Graphiteleader та Shimano.

Де придбати спінінг

Якщо треба придбати якісний, недорогий та довговічний спінінг, тоді переходьте за посиланням rybolov-expert.com.ua, обирайте та замовляйте підходящу модель. Вудилище доставлять швидко за потрібним адресом. В інтернет-магазині rybolov-expert.com.ua привабливі умови співпраці. Є консультант, який може допомогти обрати найбільш підходящий спінінг. Усі моделі оригінальні та сертифіковані.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber