1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Фіто-простір для квартир: сучасний підхід до ремонту

742
Без регіону (не видаляти!)

Виконати ремонт квартир Львів пропонує не тільки, орієнтуючись на стандартні техніки. Сьогодні можна втілити в життя практично будь-які проекти.

Фіто-простір для квартир: сучасний підхід до ремонту

Виконати ремонт квартир Львів пропонує не тільки, орієнтуючись на стандартні техніки. Сьогодні можна втілити в життя практично будь-які проекти. Наприклад, дуже модно привносити в дизайн фіто-конструкції. Тобто, поєднувати футуристичні мотиви і живу природу в міській квартирі. Чим більше натуральних елементів використано, тим краще та затишніше виглядає житло. Комфорт та затишок приміщення ставиться на перше місце. В послуги професійних дизайнерів допоможуть принести в інтер’єр  деталі фітодизайну. Зазвичай без професійної допомоги досягнути потрібного вигляду зовсім непросто.

Як фітодизайн використовується у звичайних квартирах

Фітодизайн – це напрямок у декорі квартир, суть якого полягає у наповненні будинку рослинам та іншою флористичною атрибутикою. До того ж, це повинен бути не просто горщиком з квітами, а наприклад, флористичною інсталяцією прямо на стіні.

Перші паростки подібного напрямку з’явились ще у дев’ятнадцятому столітті. Саме тоді в окремій кімнаті почали формувати зимовий сад, оранжерею та т.п. Сучасний інтер’єр трансформував ці поняття, і тепер рослини повинні бути органічно та функціонально вплетені в загальну канву дизайну. Тобто, вони повинні не зменшувати, а збільшувати функціонал приміщення. Тому про горщики з квітами у сучасній квартирі можна забути, або використовувати їх по мінімуму.

Наприклад, рослини можна вирощувати прямо на стіні, підлозі або навіть на стелі. Але потрібно правильно підібрати рослини, виготовити необхідні опори, підготовити поверхню та не тільки. Звісно, для цього потрібно звернутись до професіоналів, оскільки звичайна людина рідко може врахувати всі нюанси та дотримуватись технологій. Відповідно, результат буде не настільки якісним, як очікувалось.

Види популярних напрямків фітодизайну

Існує безліч видів фітодизайну, але основних не так багато. Серед найбільш популярних можна обрати лише декілька. Ним вважається метод, який передбачає створення зимового саду або оранжереї.  Головне завдання фітодизайну – прикрасити житлове приміщення за допомогою зелені і квітів. Але створити гармонійне поєднання основного планування з агротехнічними методами не так просто. Давайте розглянемо найбільш популярні прийоми фітодизайну, які використовуються в сучасних квартирах. Навіть якщо мова йде про невеликі квартири, де життєвого простору і так не занадто багато.

  • Розміщення поодиноких рослин. Підібрати поодинокі рослини, які прикрасять квартиру нескладно. Якщо простір дозволяє, красиво буде виглядати навіть невеличке дерево. Дерево, яке росте прямо з підлоги виглядає незвично та оригінально. Але такий прийом бажано використовувати не в квартирі, а  приватному будинку, де конструкція дозволяє використовувати такий хід. Врахуйте, що дерево потребує світла, простору та підживлення, але красивий вигляд дому дозволяє про всі недоліки.
  • Вертикальне озеленення. Головна перевага вертикального озеленення полягає у економії простору. Тому його можна використовувати не тільки у великих приміщеннях, або навіть малогабаритних квартирах, де і так мало місця. Інсталяція робиться у спеціальних формах, які фіксуються у стіні. Рослини підбираються також особливі. Зазвичай використовується мох, який виглядає доволі пишно, а от доглядати за ним дуже просто.
  • Рутарій. Фітостіна в форматі рутарію передбачає поєднання не тільки трав’янистих рослин, але квітів та моху. Використовується навіть коріння рослин.

Формати можуть бути зовсім різні. Наприклад можна створити суцільну стіну з рослин. Але вона виглядає занадто масивно, тому підійде не для всіх квартир. Особливо коли приміщення невелике. А от точкові фіто-інсталяції будуть прекрасно виглядати навіть у невеликому приміщенні. Вони додають легкості та прикрашають простір. Тому квартира виглядає цікаво та незвично. До того ж це корисно, оскільки у квартирі завжди буде свіже повітря, якого так мало у великих містах.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber