1. Новини Закарпаття

Іграшкова залізниця: кращий подарунок для хлопчиків і дівчаток

Дитяча залізниця – одна з найпопулярніших іграшок для дітей. Яскрава і барвиста, з безліччю світлових і звукових ефектів, вона викликає справжнє захоплення у хлопчиків і дівчаток. Не відриваючи очей, вони стануть стежити за тим, як рухається паровозик. Та що там малюки, навіть деякі дорослі будуть не проти пограти, керуючи неймовірно реалістичним локомотивом. Адже це ж так цікаво!

Іграшка, на якій виросло не одне покоління

Перші дитячі залізні дороги з'явилися близько 200 років тому. Спочатку маленькі моделі створювалися для реклами залізничного транспорту, який нещодавно з'явився. Але іграшка настільки всім сподобалася, що її незабаром запустили в серійне виробництво. З дитячою залізницею грали наші батьки, вона була у багатьох з нас, нинішніх дорослих. А тепер ми вже купуємо її для своїх дітей.

У минулі часи дістати таку іграшку було непросто, її володар вважався справжнім щасливчиком. До нього збігалися хлопці з усього двору, щоб хоч краєм ока подивитися на паровозик з декількома вагончиками, що весело кружляли рейками.

Пройшли роки, але уподобання нинішніх дітей не змінилися: вони як і раніше мріють отримати в подарунок це чудо техніки. Зате виконати бажання дитини та купити іграшкову залізницю для будь-якого віку стало набагато простіше. Та й сам процес покупки став зручнішим, адже вибрати потрібну модель можна сидячи вдома за ноутбуком.

Іграшкові залізниці для дітей будь-якого віку

Залізниця – це універсальна іграшка. У неї можна грати самому або всією сім'єю. Навколо залізниці легко зібрати цілу компанію, щоб діти вчилися взаємодіяти в команді та налагоджувати відносини один з одним.

Все це дуже захопливо і пізнавально. Граючи в залізницю, дитина буде спочатку збирати її з безлічі деталей, потім фантазувати та уявляти собі різні ситуації. Завдяки цьому вона не просто цікаво проводить час, але і:

  • розвиває просторове та образне мислення;

  • тренує посидючість;

  • розвиває дрібну моторику, логіку, спритність і координацію;

  • вчиться аналізувати, самостійно приймати рішення.

А якщо грати разом з дорослими, то можна дізнатися багато нового. Батьки неодмінно розкажуть про особливості залізничного транспорту та запропонують відправитися в захоплюючу подорож різними містами і країнами.

Але щоб іграшкова залізниця була дійсно корисною і цікавою для дитини, вона повинна відповідати її віку. Вибрати її нескладно: асортимент, представлений в інтернет-магазині дитячих іграшок, величезний. Серед безлічі моделей можна знайти відповідний набір для кожного.

Для малюків найкращим варіантом стануть паровозики з яскравими, великими вагонами, схожими на популярних героїв мультфільмів. В них можна перевозити іграшки, кубики, цукерки.

Для дітей старше 3 років виробники пропонують музичну залізницю, в якій рух поїзда супроводжується різними світловими та звуковими ефектами.

Для хлопчиків та дівчаток шкільного віку краще підібрати реалістичну модель залізниці з великою кількістю деталей. У складі таких наборів є не тільки поїзди та рейки, але і декор – дерева, будівлі, фігурки тварин. Самі локомотиви мають регулятори швидкості, прожектори, функцію «стоп». Збирати таку залізницю можна по-різному: перебудовувати рейки, робити різкі або плавні переходи, прикрашати декором.

Багато виробників пропонують стартові набори, в які входить все найнеобхідніше для гри. Згодом їх можна доповнювати новими, вельми цікавими деталями. Така гра довго не набридне, а, можливо, стане початком унікальної колекції іграшкових залізниць.

Джерело: besmart.ua