1. Новини Закарпаття

Як вибрати пиво: види і особливості напою

Багато людей вибирають пінний напій. Його можна пити з друзями у барі, на пікніку або в інших місцях. Щоб насолодитися приємним смаком, необхідно правильно підібрати пиво. Для цього потрібно знаті особливості того чи іншого виду напою. Рекомендації професіоналів дозволять вибрати дійсно якісний продукт. Придбати напій можна на https://morepiva.ua/ua/kyiv/pyvo/.

Як зробити правильний вибір

Пиво представляє собою слабоалкогольний напій, який виготовляється в результаті бродіння. В якості сировини використовується солодкий сусл і пивні дріжджі. Напій має яскраво віраж енній смак і аромат. Вміст алкоголю, в залежності від виду, становить від 3 до 14 % обороту. Продукт розливається по різнім тарам, які мають визначений об’єм.

У свою чергу пиво сортують по різному. Декілька пляшок формують упаковку чи набори. Вони відрізняються своїм вмістом. Упаковка складається с декількох пляшок одного сорту. Плюс такого варіанту полягає у тому, що покупка такого продукту обійдеться значно дешеве. Це оптимально рішення для багато численної компанії.

Також у доступі є набори пива и пивні коктейлі. Перший складається с декількох пляшок різного сорту напою. Зазвичай їх доповнюють келихом, який має оригінальний стиль. Набір можна використовувати в якості подарунку для друзів. Що стосується коктейлю, то в напій додають різні ароматичні і смакові добавки. В результаті він набуває оригінального яскравого аромату і смаку.

Колір напою

В залежності від кольору розрізняють такі види пива:

  1. Світле. Для виготовлення використовують не обсмажений солод. Пиво має тонкий аромат, прозоро золотистий колір і солодкуватий смак с легкою хмільною гіркотою.
  2. Темне. Виробляється з обсмаженого солоду. Особливість криється в солодкуватому смаку, який має яскравий карамельний чи шоколадний відтінок. Колір чорний чи коричнево-червоний.
  3. Напівтемне. Для виробництва використовується обсмажений і світлий солод. З такої суміші отримують темний напій, який має карамельний присмак.
  4. Червоне. В якості сировини використовується смажений або карамельний солод. Напій має багатогранний аромат и слабку гірчинку. Колір темно-червоний або бурштиновий.

При виборі пива потрібно враховувати, що колір пива не впливає на його міцність. Вміст алкоголю залежить від терміну бродіння, кількості цукру і інших факторів.

Тип пива

В залежності від особливостей технології виділяють декілька видів пива:

  1. Крафтове. Пиво робиться по особливій технології. Особливу увагу приділяють консервації и фільтрації продукту. Невеликі виробники створюють дійсно якісне пиво. В процесі виробництва в напій добавляють нові інгредієнти (шоколад, кориця і інше), які придають напою оригінальний смак. Для виготовлення використовуется натуральна сировина. На фоні цього напій коштує дорожче інших напоїв.
  2. Фільтроване. Напій піддається спеціальній обробці. Фільтрація і консервація проводиться по особливому методу. К не достаткам відносять малу концентрацію корисних речовин, а ткне слабий аромат и смак напою.
  3. Пастеризоване. Напої зберігаються на протязі одного року. В результаті обробки напій втрачає свій смакові якості.
  4. Нефільтроване. Напій має ярко віраж енній смак і аромат. В ньому зберігається максимальна кількість корисних речовин. Серед недоліків відділяють невеликий термін зберігання.

До вибору пива необхідно підійти дуже уважно. Від цього залежить, наскільки приємним буде відпочинок.