1. Новини Закарпаття

Як прикрасити дитячий одяг

Почуття стилю можна розвинути в будь-якому віці. Оточіть дитину оригінальними речами з колиски. Він подорослішає і вже почне цікавитися красивим і незвичайним одягом. Так формується смак та естетичний світогляд. Декорувати дитячий одяг можна за допомогою вишивального обладнання, котре може оздоблювати й інший готовий одяг та аксесуари (деталі читайте в блозі Ricoma). Так, використовуючи вишивальні машини, вибагливі батьки не лише прикрасять дитячу одежину, а й будуть мати можливість розпочати власний бізнес.

Тож давайте розглянемо види оздоблення одягу, щоб він був і красивим, і оригінальним.

Інформація для тих, хто вміє створювати дивовижні речі своїми руками. Мама-майстриня ніколи не пропустить однотонну футболку. Вона вже придумала, як її прикрасити 5-ма різними способами.

Вишивка

Зараз модним стало оздоблення одягу вишивкою. Вишивати можна не лише хрестиком, а й зображення, зроблені гладдю, бісером, вручну або на швейній машинці. Якщо ви хочете почати з простих композицій, спробуйте створити орнамент на комірі або рукавах поло. Сукні для дівчаток можна прикрасити уздовж подолу або зробити малюнок на кишені. Інший варіант - вишивка дитячих сорочок – тут можна вишити ім’я дитини або монограму з її першої літери. Діти люблять носити ці персоналізовані речі, особливо якщо їх творцем є мама чи бабуся. Загалом для слов’янських країн завжди актуальними будуть дитячі вишиванки і це чудовий спосіб проявити свою індивідуальність.

Аплікації

Зазвичай використовують аплікації, щоб приховати дірки в одязі, але насправді такий спосіб прикраси дає необмежений простір для творчості. Таким чином, ви можете прикрасити капелюхи та рукави-реглани кумедною твариною, оновити свій спортивний костюм, створити цілі образи на футболці, сукні або сумці.

Одним з різновидів аплікації є печворк. Ця техніка перетворила здатність робити «латки» у справжнє мистецтво. Дитячий одяг з елементами печворку виглядає оригінально. В Інтернеті ви знайдете масу ідей, які можна втілити як на швейній машинці, так і своїми руками.

Прикраси та аксесуари

Якщо у вас немає часу на вишивку, аплікації та інші серйозні ремесла, спробуйте кілька простих способів прикрасити дитячий одяг. Наприклад, прикрасити готовими малюнками на основі клею, а за допомогою гудзиків, намистин, мережива або стрічки. Все, що вам потрібно, можна знайти в спеціалізованому магазині, а ідеї підкажуть ремісники в Instagram, YouTube та інших соціальних мережах.

Будьте яскравими!