1. Новини Закарпаття

Чому частіше купують комерційну нерухомість в новобудові

Де краще купувати комерційну нерухомість? Як правило, з подібним питанням стикається більшість підприємців-початківців, які не знають ще, де їм вигідніше відкривати офіс, магазин чи інший подібний об'єкт. Здавалося б, яка різниця, де буде купуватися нерухомість, головна щоб грошей вистачило на її покупку, а потім залучити туди клієнтів не складе труднощів. Насправді, таку думку, найчастіше призводить до того, що розпочатий зовсім недавно бізнес, піддається буквально після покупки нерухомості, швидкого закриття. І все через, неправильного вибору місця розташування об'єкта.

Адже клієнти і покупці завжди намагаються знайти магазин, офіс і інші об'єкти, як можна ближче до їх житла. Саме з цієї причини, вже зараз комерційна нерухомість в новобудовах у Львові купується частіше, ніж в експлуатованих кілька десятків років будинках. Звичайно, популярність такої нерухомості саме в новобудовах можна пояснити тим, що вона прослужить довше, ніж придбаний на вторинному ринку об'єкт. Так, експлуатаційний термін, має особливу важливість. Але не тільки через це аспекту, серед досвідчених підприємців комерційна нерухомість в новобудовах купується найчастіше.

інші переваги

Велика частина опитаних підприємців в таких об'єктах бачать не перспективу розвитку бізнесу, а можливість отримання хорошого доходу з такого придбання. Для цього ними покупка об'єкта, здійснюється ще на початковому етапі будівництва будинку, коли ціна за квадратний метр, знаходиться на мінімальному рівні. Адже всім відомо, що чим ближче до завершення будівництво, тим стає дорожче кожен метр в новобудові. Тому після того як об'єкт здається в експлуатацію, що стали володарями в ній приміщень підприємці, часто перепродують їх за ціну в рази перевищує ту, що довелося заплатити їм.

Але є, звичайно, і підприємці, що набувають таку нерухомість для особистого користування. Віддається ними перевагу таким об'єктам з причини, що більшість покупців квартир в таких об'єктах, є молодими людьми. Тому багатьом з них, будуть цікаві відкриваються в таких будинках об'єкти, у вигляді ресторанів, офісів або навіть магазинів. Тому не дивно, що, незважаючи на можливість, купити на вторинному ринку дешево комерційну нерухомість, багато досвідчених підприємці, віддають перевагу новобудовам.