1. Новини Закарпаття

Професійний переклад, який допоможе налагодити ділові відносини на міжнародному рівні

Сьогодні ми безпосередньо є свідками явища світової глобалізації, яке, у свою чергу, дає можливість великому й малому бізнесу вести свою підприємницьку діяльність на міжнародному рівні, тобто співпрацювати з клієнтами з будь-якої країни світу. Проте така пречудова можливість передбачає також певну кількість труднощів, які необхідно швидко долати. Одну з таких труднощів становить письмовий переклад. Далеко не кожна фірма має в своєму штаті перекладача, але більшість підприємств прагне до співпраці з іншими країнами.

Завдяки наявності просунутих технологічних рішень вирішують цю проблему бюро перекладів, які задовольняють потребу в перекладі фізичних і юридичних осіб.

Одним з таких бюро є компанія DMTranslate. Сформувавши потужну команду дипломованих і досвідчених лінгвістів, бюро перекладів надає перекладацькі послуги фізичним і юридичним особами. Але діяльність DMTranslate не обмежується власне послугами з перекладу. Компанія надає повний спектр лінгвістичних рішень, а саме:

  • Нотаріальний переклад документів. Дана послуга охоплює переклад особистих документів, у тому числі документів підприємства, який в подальшому підлягає засвідченню нотаріусом і використовується у якості завіреної копії оригіналу, зіставленої іншою мовою.
  • Письмовий переклад. Дана послуга охоплює як переклад текстів загальної тематики, так і профільного матеріалу. Найчастіше лінгвістам компанії доводиться виконувати юридичний переклад контрактів, здебільшого переклад технічних, медичних, наукових матеріалів.
  • Послуги копірайтингу. Передбачають створення унікального контенту для веб-сайтів згідно технічного замовлення замовника. Крім того, лінгвісти нашої команди можуть зробити рерайтинг старого контенту, давши йому друге життя на вашому онлайн-ресурсі. Дана послуга доступна українською, російською, англійською.
  • Створення і переклад готових комерційних пропозицій. Наша команда займається також розробкою комерційних пропозицій згідно вимог замовника, у тому числі виконує переклад з наступною адаптацією пропозиції під менталітет цільової аудиторії.
  • Локалізація сайтів. Своїм замовникам ми пропонуємо послуги локалізації сайтів під ключ. Це означає, що ми здійснюємо не тільки переклад контенту, але й реалізуємо технічну частину даного сервісу. Іншими словами, веб-розробники нашої команди створюють іншомовну копію вже існуючого сайту, куди завантажують перекладений згідно усіх вимог контент. Переклад і мовна адаптація усіх елементів навігації, пунктів меню, тощо також є одним з етапів виконання локалізації.
  • Розшифрування аудіо й відео. Якщо у вас є аудіо або відеозапис і вам потрібно підготувати його текстову версію, будем раді вам допомогти. Ми виконуємо розшифрування аудіо й відеозаписів швидко та якісно. Також послуга передбачає перевірку готового тексту редактором на відсутність помилок.

Послуги бюро перекладів DMTranslate мають багато переваг, по-перше, це доступність різних напрямів у сфері лінгвістичних послуг. Насамперед цінова політика бюро є досить лояльною у порівнянні з більшістю постачальників лінгвістичних послуг. Крім того, працівники компанії завжди раді більш детально розповісти потенційному клієнтові про послуги, що надаються. Безкоштовна консультація з будь-яких питань стосовно нашого сервісу — також наша прерогатива.