1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Де найвигідніше замовляти інструменти для автосервісу?

19
Без регіону (не видаляти!)

Де найвигідніше замовляти інструменти для автосервісу?

Втомилися від пошуків інструментів для автосервісу високої якості? Тоді варто відвідати https://sigma.ua/price/avtoinstrument-i-oborudovanie/, де також представлені вигідні умови для кожного!

Який асортимент представлений у закладі

Магазин пропонує широкий вибір інструментів для обслуговування авто, які варто розділити на категорії:

  • універсальну (складається зі всіх необхідних засобів, які найчастіше використовуються практично у всіх видах несправностей);
  • базову (включає основне знаряддя, що може стати у пригоді як автомобілістам, так і в домашніх справах);
  • професійну (може похизуватися великою колекцією обладнання, яким не можуть користуватися звичайні споживачі).

На sigma.ua приладдя можна купити як у готових наборах, так і окремо. Також, можливий підбір згідно з маркою авто.

З якого матеріалу виготовляють продукцію?

Якщо мова йде про професійне знаряддя, то використовують високоякісну сталь, адже вона не тільки не піддається корозії, тому такі інструменти можуть виконувати свої функції протягом декількох десятиліть. Базові зразки виготовляють із різноманітних сплавів, тому не варто надіятися на їх довге використання. Саме така продукція є найдешевшою.

Деякі зразки покривають шаром хрому, який надає інструментам привабливого вигляду. Але варто пам'ятати, що такі екземпляри відрізняються примхливістю: неправильне поводження з ними призводить до подряпин на їхній поверхні.

Що варто знати про магазин?

Заклад співпрацює з найкращими виробниками інструментів для автосервісу, про що говорить багаторічна гарантія та сертифікати якості. Окрім цього, ще на етапі виробництва відсіюються зразки з дефектами.

Оскільки асортимент торгової точки регулярно поповнюється, тут ще ніколи не було такого, щоб необхідного товару не було в наявності!

Не зважаючи на відмінну продукцію, на sigma.ua встановлені одні із найнижчих цін по всій Україні. Це пояснюється великим рівнем попиту у покупців із кожного регіону країни.

Оплатити покупку можливо за допомогою:

  • банківської карти;
  • під час отримання замовлення;
  • через касу будь-якого банку.

Практично кожного місяця влаштовуються акції, знижки та розпродажі, завдяки яким можливо заощадити до 50% від початкової ціни. Для нових та постійних клієнтів діють спеціальні бонуси.

Доставка виконується всіма можливими варіантами у будь-який куточок України.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber