1. Новини Закарпаття

Вдома чи в закладі: де краще святкувати день народження

Погодьтеся: напередодні дня народження завжди почуваєшся трошки спантеличено. Подумки підводиш підсумки останнього року, хвалиш себе за зроблене та трішечки картаєш за справи, які так і не вдалося здійснити. А також плануєш ідеальне святкування. Щодо останнього часто виникають труднощі. Адже не зрозуміло, як вчинити: запросити друзів та рідних на домашнє свято, чи все ж замовити столик в ресторані? Давайте спробуємо розібратися, яке святкування дня народження у Львові можна вважати оптимальним. 

Головні переваги домашнього свята

Отже, на день народження ви вирішили залишитися удома. Приготувати святкове меню самостійно, та у теплій сімейній атмосфері посидіти з найдорожчими. І в цього є свої переваги:

  • Економія грошей. Зазвичай (але далеко не завжди) самостійно приготувати усе на святковий стіл — дешевше, ніж замовити ті самі страви в ресторані.
  • Не треба нікуди їхати. Та навіть виходи з дому в день свята. Гості самі приїдуть до вас.
  • Можна поекспериментувати зі святковими стравами та приготувати кулінарні шедеври, на які в повсякденному житті не вистачає часу.

Недоліки святкування вдома — це, звичайно висока “трудомісткість” такого варіанту. Потрібно витратити цілий день на прибирання — щоб оселя просто сяяла. А також 6-7 годин провести біля плити, готуючи святкові закуски для рідних. Після свята, звісно ж, знову доведеться прибирати та мити величезну гору посуду. 

Особливості святкування у закладі

Свято у ресторані — це завжди відсутність будь-яких клопотів. Адже ви лише замовляєте столик та меню на потрібну дату. А про все інше дбають кухарі та офіціанти. Щоб відсвяткувати день народження в ресторані, необхідно:

  1. Вибрати заклад, орієнтуючись на власні вподобання.
  2. Уточнити наявність місць на дату, яка вас цікавить.
  3. Домовитися про кількість гостей та меню.

Ось і все: більше ніяких турбот. Єдиний недолік (якщо це можна назвати саме так) — їжа може обійтися дорожче, ніж якби ви готували її удома. Але й стояти біля плити непотрібно. Як і мити посуд після свята.

Підведемо підсумок

Лише вам вирішувати, як ви уявляєте ідеальне свято — вдома, в закладі чи, можливо, на природі. Орієнтуйтеся на те, яким ви бачите свій день народження. І якщо не хочете витратити цей день на прибирання, готування та домашні клопоти — замовте столик в улюбленому закладі. А якщо хочеться посидіти вдома, але не готувати — завжди можна замовити доставку страв із ресторану додому. Бажаємо вдалого святкування та гарного настрою!