1. Новини Закарпаття

ЖК Мілос - економ клас з підземним паркінгом

Житловий комплекс Мілос пропонується компанією Київміськбуд. Продажі квартир в новобудові стартували в 1 кварталі 2021 року. ЖК включає в себе 5 будинків висотою 27 поверхів. Об'єкт був побудований за панельної технології. Стіни створюються із залізобетону, а в якості утеплювача використовується високоякісна мінеральна вата. Стелі можуть володіти висотою до 2,80 метрів, а опалення є централізованим. Житловий комплекс включає в себе 1393 квартири. Саме «жилой комплекс Мілос» - актуальне рішення. Більше подробиць про ЖК можливо прочитати на спеціалізованому сайті: https://nerukhomi.ua/n-zhk-pereulok-miloslavskij-kiev/ де є можливість одразу познайомитися з усіма умовами такої важливої покупки. Якщо потрібно, то можливо зв’язатися з менеджерами, котрі обов’язково дадуть відповіді абсолютно на всі питання клієнтів.

На які саме особливості варто звернути увагу і чому варто обрати саме цей сучасний житловий комплекс?  

ЖК Мілос – сучасний комплекс, котрий вартий дійсно уваги сучасних покупців, а також сімей з дітьми та великих сімей. Основні особливості сучасного житлового комплексу:

  1. Будівля знаходиться в масиві Троєщина, яка відноситься до Деснянському району Києва. Воно знаходиться в провулку Милославський. Така локація є дуже зручною для більшості власників квартир.
  2. Інфраструктура є розвиненою. Для жителів доступні метро, ​​супермаркет, торгово-розважальний центр, спортивний зал, дитячий сад і школа, супермаркет. Ці об'єкти інфраструктури є значущими для більшості жителів сучасного комплексу.
  3. ЖК будується з використанням сучасних технологій і високоякісних матеріалів, тому він ідеально підійде для майбутнього проживання багатьох людей. Це дозволяє переконатися в раціональності покупки квартир в цій новобудові.
  4. Квартири відрізняються ретельно продуманим плануванням, тому можна розраховувати на можливість успішної покупки. В результаті можна орієнтуватися на гарантовану покупку найбільш підходящої квартири, яка ідеально підійдуть для організації майбутнього проживання.

Плануючи покупку квартири в ЖК Мілос сучасному житловому комплексі, можна бути впевненими в тому, що вона ідеально підійде для більшості зацікавлених покупців. При цьому ЖК відноситься до економ-сегменту, але виявляється дуже значущим для більшості зацікавлених покупців.