1. Новини Закарпаття

Подарункові сертифікати

Подарункові сертифікати - оригінальний подарунок близьким і друзям.

Сьогодні подарункові сертифікати користуються попитом в якості подарунків близьким людям. При їх використанні знімається питання про найкращий подарунок. У величезній різноманітності подарункові сертифікати пропонуються тут.

Плюси подарункових сертифікатів:

  • Економія часу. Подарунковий сертифікат можна замовити про інтернету, наприклад на цьому сайтіПри цьому можна підібрати не поспішаючи в будь-який зручний час оптимальний варіант.
  • Право вибору. Є можливість вибрати категорію, а одержувач надалі вибере зі списку те, що найбільше сподобається.
  • Фіксована вартість. подарунковий сертифікат можна придбати заздалегідь. У ньому вказуються терміни використання і в цей період вартість послуг або товарів залишається фіксованою.

Подарункові сертифікати можуть бути прирівняні до грошових коштів. Наприклад, на них в конкретному магазині можна зробити необхідні покупки. Грошовий сертифікат виглядає естетичніше, ніж традиційний конверт.

Знайти можна про оформлення сертифікату всі деталі на сайті. Оригінальний подарунок запам'ятатися близькій людині на все життя. Особливо якщо подарувати те, на що не вистачало грошей і часу, наприклад, відвідування спа-салону або стрибок з парашутом. Попитом користується сертифікат на політ на повітряній кулі. Як правило, він триває протягом години. За цей час вдається побачити безліччю пам'яток і отримати насолоду від польотом.

Якщо в магазині буде підібрано товар, вартість якого перевищує суму подарункового сертифіката, то можна доплатити різницю. І навпаки, якщо сума сертифіката перевищує номінальну вартість товару, котрий купують, то можна залишок коштів використовувати залишок при наступній покупці.

Дуже важливо, що правила застосування сертифікатів в магазинах можуть бути різними. Тому потрібно уважно їх вивчити. Дуже часто подарунковий сертифікат може використовуватися як початковий внесок при покупці будь-якого дорогого товару в кредит. Сертифікат не можна повернути або обміняти на гроші. У більшості сертифікатів є чітко визначений термін використання. Зазвичай це півроку або рік.