1. Головна
 2. >
 3. Новини партнерів

Котеджі Forest Dream – заміське житло у Львові - життя у лоні природи поруч з містом

22
Без регіону (не видаляти!)

Багато львів’ян перебралися у заміські будинки. Багато обдумують перспективу життя за містом. У чому економічність купівлі заміського котеджу? Які переваги котеджів? Читайте тут.

Котеджі Forest Dream – заміське житло у Львові - життя у лоні природи поруч з містом

Сьогодні багато власників квартир мріють придбати заміський будинок або котедж. У майбутньому на ринку малоповерхового будівництва доля такого житла зростатиме. І це не тільки данина моді, а й реальні потреби сучасного життя. Тому цей сегмент житла буде перспективним і для інвесторів, і для забудовників.

Економічність придбання котеджу у Брюховичах

Багато львів’ян вже залишили свої міські квартири й перебралися у заміські будинки. Ті ж, хто цього ще не зробив, часто подумують про подібну перспективу. Популярний варіант - котеджі в смт Брюховичі.

У чому економічність купівлі заміського котеджу? Найперше це стосується будівельних матеріалів, оскільки вартість даху та спільних стін розподіляється між власниками котеджів. Єдина система комунікацій також зменшує ціну квадратних метрів. Відстань до Львова 8 км, тож абсолютно виключені щоденні тривалі поїздки на роботу.

Екологічне й затишне житло

Утримання та експлуатація, обслуговування заміського котеджу значно дешевше, ніж будинку. 

 • Загальна площа зовнішніх стін у секції менша, тому й тепловтрати менші – отже витрати на опалення зменшуються. 
 • Комунальні платежі невеликі – впорядкування території, оплата охорони, послуг з вивезення сміття також розподіляються на усіх жителів. 

Переваги заміського котеджу

Варто лише уявити, наскільки складним є будівництво власного будинку, якщо потрібно починати з фундаменту: вибір системи гідроізоляції, зведення стін та перегородок, даху, облаштування системи опалення, під’єднання комунікацій, внутрішні роботи. Заміський котедж під ключ у Брюховичах – раціональне рішення для різних сімей. Серед переваг:

 • Зручне планування кожного поверху.
 • Простора тераса на третьому поверсі – для щоденної кави на свіжому повітрі або зустрічі з друзями.
 • Великі панорамні вікна з натуральної деревини, виготовлені у Німеччині – відчуття необмеженого простору. 
 • Загороджене власне просторе подвір’я – цілком достатньо для сімейного відпочинку.
 • Мальовнича природа – сосновий ліс за вікном, щебет пташок, чисте й свіже повітря.
 • Продумана інфраструктура котеджного містечка.
 • Ландшафтний дизайн – чудове зонування території.

Власний будинок чи котеджне містечко

Якщо бажаєте мати більш просторе житло, ніж міська квартира, але не впевнені, що зможете утримувати заміський будинок, до того ж не бажаєте витрачати на дорогу до роботи дуже багато часу, найкраще зупинити вибір на таунхаусі. Котедж можна розглядати як гарне вкладення коштів та чудове місце для сімейного проживання.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber