1. Новини Закарпаття

Як організувати корпоративне свято

Багато які компанії проводять корпоративи. Проте, не завжди виходить добре організувати свято. Якщо фірма велика, то самотужки її керівнику все розпланувати та створити корпоратив для підлеглих буде складно. Тому краще звертатись за допомогою у спеціалізовані агентства. Серед них вигідно виділяється івент агенція Київ LIONCOM.

Чому святкові корпоративи так важливі

Корпоративні свята сприяють згуртуванню працівників та знижують плинність кадрів. Особливо важливо часто їх проводити, якщо колектив був створений не так давно. За допомогою корпоративів можна дізнатися більше про кожного працівника штату, налагодити відносини з колективом. Такі свята мотивують до більш продуктивної праці.

Що святкувати

Знайти привід для святкування не є проблемою. Майже кожен день присвячений якійсь події. Тому від керівника треба лише бажання.

Офісний корпоратив можна приурочити до:

- Загальнодержавного свята. Майже у кожній фірмі є традиція святкувати Новий рік. Окрім цього є ще Восьме березня, День захисника України.

- Релігійного свята. Проте слід враховувати віросповідання усіх членів колективу. Адже можна не згуртувати, а розсварити команду.

- Дня народження. Додатково виражає повагу до кожного працівника. Імениннику дарують подарунок. Зазвичай це гроші.

- Нестандартного свята. Якщо у найближчий час загальнонаціональних свят та днів народжень не передбачається, то можна прийняти рішення про святкування, наприклад, Хеллоуїну чи Дня взяття Бастилії.

- Професійного свята. Наприклад, є день програміста, торговця, журналіста, медика.

Як організувати свято

Питання організації свята є найскладнішим для кожного керівника. Треба розпланувати, де проводити корпоратив, як саме.

Рекомендується слідувати наступному алгоритму:

- Вирішити, на честь якої дати проводити корпоратив.

- Розробити ідею та план заходу. Краще це доручити креативникам.

- Підібрати підходяще приміщення. Організувати трансфер. Це можна доручити логісту.

- Закупити усе необхідне (подарунки, продукти харчування, реквізити). Цим можуть займатись працівники адміністративно-господарчого відділу.

- Розрахувати бюджет. Цю роботу краще довірити представникам фінансового відділу.

Якщо колектив невеликий, то у керівника, зазвичай, не виникає проблем із організацією свята. А ось коли фірма велика, нова і директор не знає смаки та особливості своїх підлеглих, доводиться складно. Якщо треба швидко та цікаво організувати корпоративне свято, тоді звертайтесь до https://lioncom.pro/. Просто переходьте за посиланням lioncom.pro та залишайте заявку.