1. Новини Закарпаття

Де краще купувати товари з Китаю в Україну

Все більше підприємців, вирішивши відкрити точку продажів, замислюються про розвиток бізнесу з торгівлі китайською продукцією. Адже вона крім низької ціни, в останні роки відрізняється гарною якістю і різноманітністю. І хоча багато китайських фабрики з радістю готові співпрацювати з будь-якими покупцями. Відсутність знання китайської мови, а також юридичних знань змушує шукати інші способи, що дозволяють без спілкування з китайськими продавцями, купувати дешево їх товар.

І якщо раніше таких способів було мало, в останні роки, з'явилася чимала кількість компаній, що займаються реалізацією оптом товарів з Китаю. Здавалося б, не має значення, яка з цих компаній буде доставляти в потрібній кількості бажаний товар. Але насправді не все так просто. Всі компанії, що займаються поставками китайських товарів оптом, мають певні недоліки і переваги. З цієї причини, початківці багато підприємців і не знають, в який з цих компаній, вигідніше здійснювати подібні покупки. Так як же не помилитися у виборі?

Вибирати потрібно надійного постачальника

Замовити китайський товар хоч і можна в багатьох компаніях, що займаються його постачанням. Але все ж, краще віддавати перевагу тій, що дозволяє непросто купити за доступною ціною, хорошою товар, а дійсно дешево. І на таких умовах, зараз пропонується певний відсоток товарів трьома торговими майданчиками. Наприклад, однією з них, є компанія «ALLFI». Представлений тут https://allfi.com.ua/ua асортимент товарів, що поставляється з Китаю, хоч і має доступні ціни, як у багатьох аналогічних точках продажів. Тут для постійних покупців діють прозорі системи знижок. Тому з кожним новим тут придбанням, ціна на товар буде ставати все менше.

Наступною компанією, що дозволяє зараз багатьом знизити витрати на покупку такої продукції, є «UA-TAO». Цей сайт трохи нагадує відому торгову площадку TAOBAO. Особливістю цієї торгової точки є, надання можливості заощадити кошти на доставки товару. Тут на багато його види, надається безкоштовна доставка. Останньою компанією, що дозволяє на вигідних умовах купувати з Китаю в Україну товар, є AliExpress. Часті знижки на різні групи товарів, дозволяють швидко здійснювати вигідні покупки. Але слід зауважити, що нерідко здійснюються тут покупки приносять розчарування. І все через, наявності тут пропозицій від багатьох постачальників, серед яких не завжди можна знайти чесних.