1. Новини Закарпаття

Чому викладачам автошкіл слід використовувати онлайн-тести при підготовці водіїв

Автошколи сьогодні дуже популярні. До послуг цих закладів звертаються усі, хто хочуть успішно здати іспит та отримати водійські права. У кожній автошколі своя програма та технологія навчання. Рекомендується використовувати для організації підготовки водіїв до іспиту з пдр онлайн тести.

Як навчають в автошколах

Навчання водіїв ведеться у групах. Учням читають лекції з ПДР. Також є практика. На ній кожен тренується водити авто. Із практикою, зазвичай, проблем в учнів немає. А ось що стосується теорії, тут у багатьох виникають труднощі. Багато хто не здає перший етап іспиту з ПДР у ГСЦ – тестування. Тому викладачам рекомендується робити акцент на теорії та ретельно перевіряти засвоєний матеріал.

Опитувати кожного немає часу. Тому слід використовувати спеціальні тести. І краще, щоб ці тести були на комп’ютері або у спеціальній програмі, яка швидко оброблює результат. Це буде зручніше для викладачів автошколи.

Чому слід використовувати для підготовки водіїв онлайн-тести

Не всі викладачі автошкіл у процесі навчання учнів використовують тести. І даремно. Адже онлайн-тести роблять підготовку водіїв до складання іспиту з ПДР більш ефективною.

Переваги використання тестів у автошколах:

  • Тестування дозволяє визначити рівень знань з тієї чи іншої теми. Отримані результати дають можливість викладачу автошколи зрозуміти, наскільки добре учні засвоїли матеріал. Можливо треба повернутися до попередньої теми на зробити акцент на деяких питаннях.

  • Тестування дозволяє створити для учнів приблизно ту атмосферу, яка буде на іспиті у ГСЦ. Тому при складанні справжнього іспиту водії будуть менше нервувати, а значить, покажуть усі набуті в автошколі знання.

Де брати онлайн-тести з ПДР

Є безліч інтернет-платформ, які пропонують онлайн тести для підготовки до складанні іспиту з ПДР. Важливо, щоб компанія була ліцензованою, відомою, надійною. Тести повинні містити завдання та питання, які зустрічаються на справжньому іспиті. Тому слід відповідально підходити до вибору онлайн-сервісу.

Надійною та перевіреною є платформа Green way. Тут знаходяться усі необхідні матеріали для навчання, а також приведено тестування (загальне та для кожної теми окремо), яке у повній мірі відповідає офіційним вимогам. Приблизно такі самі завдання та питання будуть і на іспиті. Тому викладачам рекомендується використовувати онлайн-тести Green way при навчанні водіїв.

Якщо ви шукаєте, де взяти онлайн тести ПДР для учнів автошколи, звертайтесь до Green way. Компанія завжди пропонує актуальну та корисну інформацію. Це один із найкращих в Україні сервісів з додаткової підготовки водіїв. Ним користується багато викладачів та учнів автошкіл.