1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Фальцева покрівля: особливості, про які необхідно знати

46
Без регіону (не видаляти!)

Фальцева покрівля: особливості, про які необхідно знати

Фальцевий дах вважається перевіреною, надійною та універсальною «класикою». Якщо ви прагнете поєднати довговічність та фінансову доступність, ідеальний варіант - фальцева покрівля ціна якої в компанії «КОМПЛЕКС ДАХ» є однією з найдоступніших. Конструкція складається з металевих листів, з’єднаних між собою за допомогою спеціального виду швів – фальцю. Це майже універсальне рішення для будинків комерційного, промислового та житлового призначення.

Ви завжди можете вигідно купити фальцеву покрівлю у Львові: https://komplex-dah.com.ua/product-category/dah/lindab-faltsevaya-krovlya/. Сучасні виробники пропонують широкий асортимент, про особливості якого потрібно дізнатися перед його замовленням.

 

Основні переваги та недоліки

Як і кожен вид покрівельного матеріалу, фальцевий дах має власні «сильні» та «слабкі» сторони. Але високий попит покупців переконливо доводить: переваг значно більше!

  • Герметичність. Завдяки спеціальній системі з’єднань забезпечується бездоганний захист від вологи.

  • Безпека. Метал відрізняється резистентністю до вогню, що унеможливлює займання. Після антикорозійної обробки металеві листи не іржавіють.

  • Практичність. Невелика вага значно спрощує монтаж і транспортування. Листи підходять для укладки на дахах зі складною геометрією.

  • Різноманітність. На ринку представлені численні варіації даного матеріалу – різного кольору та декількох видів загинання швів.

  • Довговічність. Листи від перевіреного виробника прослужать вам декілька десятиріч, а «вік» деяких покрівель доходить до 80-100 років та більше.

Серед недоліків потрібно згадати про низьку здатність до звукопоглинання (що спричиняє шум під час зливи) - знадобиться облаштування звукоізоляції. Враховуючи високу теплопровідність матеріалу, потрібні додаткове утеплення.

Особливості монтажу

На сьогоднішній день в Україні використовується дві технології – традиційна та сучасна. При традиційному способі здійснюється розрахунок необхідної кількості матеріалу та нарізка, для досягнення достатньої міцності краї деталей загинають у спеціальний спосіб. Кріплення полотна («картини») до обрешітки відбувається з використанням кляммерів. Один край заводиться у фальц, а інший приєднують до брусу обрешітки. На вентиляційні та трубні отвори встановлюють фартухи. Якщо довжина покрівельних листів становить понад 10 м, необхідне використання спеціальних кляммерів плаваючого типу.

При сучасній технології матеріал поставляється в рулонах, а його нарізка здійснюється безпосередньо на будмайданчику. Нарізка виконується спеціальними машинками, і зникає потреба у горизонтальному з’єднанні листів. Це економить час і зусилля, сприяє більш високій герметичності. З’єднання картин проводиться подвійним стоячим фальцем, який вважається найбільш надійним з усіх різновидів швів. На фінальній стадії користуються силіконовим герметиком.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber