1. Новини Закарпаття

Останні новини України: перше щеплення від коронавірусу

Ситуація у світі постійно змінюється, тому потрібно постійно відстежувати всі новини, щоб бути в курсі всіх змін, та підготуватися до них. Швидкі зміни у світі та Україні гарно продемонстрували під час пандемії, коли за короткий проміжок часу просте та розмірене життя, змінилося на сурові обмеження. Для того щоб відслідковувати за усіма змінами, використовують спеціальні ресурси про новини у світі та Україні. Саме до таких відносять сайт «Факти».

Останні новини лютого 2021 року

За останню добу однією із головних нових неділі стало перше щеплення від коронавірусу. Саме у кінці лютого до України надійшла перша партія щеплення від смертельного вірусу. Однією з перших людин, яка зробила собі щеплення став завідувач інфекційного відділення Олександрівської клінічної лікарні Олексій Куценко. Сам Олексій відзначив, що після щеплення самопочуття в нього звичне.

Також в число перших привитих людей ввійшов лікар Черкаської обласної лікарні Євген Горенко. Чоловік відзначив, що на момент щеплення погіршення самопочуття не відчув, та вважає щеплення маркером цивільної та сучасної людини.

На разі в Україні є лише вакцина CoviShield, але як зазначає МОЗ, вже на початку березня до країні надійде нова партія вакцин від компанії Pfizer  и AstraZeneca.