1. Новини Закарпаття

Навіщо потрібен рідкий порошок та як ним правильно користуватися?

Ринок побутових засобів для прання активно збільшується та з’являються все нові альтернативи сухому порошку. Однією із таких альтернатив, що вже зайняла своє місце на ринку та користується високим попитом є рідкі порошки. Даний товар має вагому перевагу нам сухим порошком, адже він активніше проникає у тканину, швидше розчиняється у воді та не залишають мильних розводів після прання на одязі. Покупці швидко зрозуміли переваги такого засобу для прання та шукають його у магазинах та інтернеті. Магазин Watsons пропонує широкий вибір рідких засобів для прання бренду Perwoll, з яким Ви можете ознайомитися за посиланням https://www.watsons.ua/ru/710/brand/perwoll.

Особливості складу рідкого порошку

Даний товар є гелеподібним засобом для прання, що можна придбати як у формі капсул, що розчиняються у воді, так і у пластикових пляшках. Рідкий порошок не потребує великої кількості для прання, адже має велику концентрацію діючої речовини. Такий вид порошку розчиняється як у гарячій, так і у холодній воді. Також, на відміну від сухого порошку, він не потребує захисту від промокання, адже при контакті не зможете перетворитися на кам’яну грудку, тобто є зручним у зберіганні. При виборі рідкого порошку необхідно звернути на наявність у складі фосфатів, так як вони можуть провокувати алергічні реакції. Допускається вміст фосфатів на рівні не більше 30%.

Рідкі порошки є менш шкідливими для дихальних шляхів, адже під час використання сипучих порошків неминуче потрапляє до легенів, що може викликати легеневі захворювання та викликати подразнюючий ефект.

Куди заливати порошок та у якій кількості?

Розташування відсіку для рідкого порошку залежить від торгової марки Вашої пральної машини. Хоча зазвичай, засіб наливають у лоток, що розділений на три частини, одна з яких призначена саме для порошку (рідкого чи сухого).

Часто виникає питання: “чи можна наливати рідкий порошок відразу у середину барабану пральної машини?”. Експерти кажуть, що можна, але потрібно враховувати певні аспекти. А саме концентрацію Вашого порошку, адже інколи його потрібно ретельно розбавляти з водою, щоб запобігти руйнуванню кольорової гами одягу. Хоча використання рідкого порошку відразу у баран відрізняється економією під час прання, особливо якщо Ви користуєтеся пральною машиною вже не перший рік.

Переваги рідких порошків

Незважаючи на всі вище перераховані переваги рідких порошків, необхідно підкреслити, що вони є більш делікатними не лише до тканин, а й до деталей пральних машин.

Такі порошки можуть прекрасно впоратися із пранням навіть при низьких температурах, і, загалом, не вимагають високих температур.

Ймовірність алергічних реакції при використанні даного типу порошку значно менший, а збереження делікатності одягу значно вищий. Втім, саме ці порошки глибше проникають у структури тканин та ефективно борються з найскладнішими забрудненнями та легко виполіскуються із білизни, не залишаючи зайвих слідів прання.