1. Новини Закарпаття

Метал всередині вікон. Наскільки він важливий?

Стаття про важливість армування у металопластикових вікнах. Відповідь дає "Досконалий Дім" з Івано-Франківську, фірма, яка продає і встановлює палстикові вікна більше 10 років.

Стаття про важливість армування у металопластикових вікнах. Відповідь дає

Метал всередині вікон. Наскільки він важливий?

Купляючи пластикові вікна, покупці частіше думають про якість пластику, його походження, склопакети і фурнітуру. Однак, існує ще одна незачна, але дуже важлива частина кожного металопластикового вікна. Мова йде про металічне армування всередині.

Наскільки він важливий? Яка має бути його товщина і форма? У яких випадках вибір правильного армування є важливим? Відповідь дає «Досконалий дім», компанія, яка продає і встановлює вікна в Івано-Франківській та Закарпатській областях.

Наскільке важливе армування?

Металопластикові вікна вікна схильні до впливу ззовні, наприклад, пластик є гнучким і від впливом сонця може трохи змінювати свою форму, або як кажуть його може «крутити». Щоб звести це явище до мінімуму, потрівбне правильне армування всередині.

А найголовніша причина наявності металічного армування всередині пластикового вікна - це забезпечення можливості його надійного монтажу і можливість встановлення віконної фурнітури. Адже зрештою як ви зможете встановити фурнітуру чи закріпити вікно в прорізі, якщо воно буде тільки з пластику?

Яка має бути його товщина і форма?

Рекомендована товщина 1.5 мм. Для великих конструкцій товщина повинна бути принаймні 2.0 мм. Це ж саме стосується вхідних металопластикових дверей, де належне армування відіграє ключову роль у зручному користуванні дверима впродовж багатьох років.

Мабуть Ви уже чули, як у когось «крутило» пластикові двері? Цілком ймовірно, що причина у неякісному готовому виробі дверей, в який недобросовісний виробник поклав армування 1.0-1.2 мм. Форма і товщина армуючого профілю повинна відповідати чинній нормативній базі, а саме ДСТУ Б В.2.6.-15:2011.

Металічне армування вікна може бути двох форм: П-подібне та О-подібне. Хоча важливішим питанням є товщина металу, але загальновідомо, що О-подібне армування має кращі статичні властивості, тому зазвичай саме воно стоїть у пластикових дверях. Більше інформації про металопластикові вікна і армування можете отримати на сайті компанії "Досконалий дім".

У яких випадках вибір правильного армування є важливим?

Як ми уже згадували раніше, вибір правильного армування є важливим для вхідних пластикових дверей. Ось ще декілька ситуації, де це питання важливе:

  • Великі вітражні конструкції. Чим більша площа конструкції, тим важливіше питання армування. Наприклад, часто звичайні імпости у атких конструкція замінюють на потужніші із міцнішим армуванням.
  • Балконні рами та лоджії. Як і в попередньому пункті, армування є важливим, адже балконні рами бувають дуже великих габаритних розмірів. Більш того, часто балконна рама - це поєдання кілької вікно по довжині або навіть так-звані П-подібні балкони. У цьому випадку конструкції з’єднані між собою через спеціальні з’єднувачі. У них також повинно бути належне армування з металу товщиною 2.0 мм. Крім цього, правильний монтаж майстрів сприяє міцності цілої великої конструкції. Саме такі майстри є у компанїі «Досконалий дім» з Івано-Франківська.

Тому, обираючи пластикові вікна або двері, запитайте менеджера про армування. Нехай ваші вікна будуть міцною стіною від холодів і створюють затишну атмосферу!

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська