1. Новини Закарпаття

Послуги якісних електриків

Роботу з електричним обладнанням та мережею варто довіряти лише професіоналам. Намагатися самостійно вирішити проблеми з електрикою – погана ідея. Недосвідчений користувач може припустися помилок, які коштуватимуть дорого.

Професійні майстри гарантують якісну установку, безпечність при використанні електричного обладнання та стабільну роботу усієї мережі. Тому кожен користувач повинен мати контакти граного електрика.

Послуги якісних електриків – розкладаємо усе по поличках.

Які послуги надає електрик?

Електрик надає послуги як для приватних осіб, так і для організацій, підприємств. Багато компаній мають у своєму штаті окремого спеціаліста по електриці.

Перш ніж приступати до ремонту, майстер проводить перевірку системи. Таким чином він знаходить проблемні місця і прораховує способи їх вирішення.

Спеціаліст робить діагностику стану електропроводки:

 • Після обриву електроланцюга.
 • Перевіряє кабель між точками. Таким чином можна визначити місця витоку електроенергії.
 • Тестує щитки та лічильники. Це важливий етап після заміни і встановлення нового електричного обладнання.
 • Оцінює енергоспоживання побутових приладів. Це варто робити, якщо планується підключення нової побутової техніки у мережу.

Наступні задачі, які виконує електрик – це монтаж різноманітного обладнання та деталей. Майстер може не тільки встановити, а і підібрати відповідну до потреб клієнта модель.

Електрик виконує монтаж:

 • Розеток, вимикачів.
 • Люстр, світильників, бра.
 • Теплої підлоги.
 • Щитків, лічильників, автоматів.
 • Дверних дзвінків.
 • Домофонів, відеоспостереження.

Також електрик займається прокладанням кабелю. Ця задача виконується відкрити способом без кріплень, у гофрі, закритим способом (у плиті перекриття) чи у коробці кабель-каналу. Майстер індивідуально підбирає спосіб прокладання кабелю враховуючи всі нюанси.

Ремонтні роботи, які виконує електрик:

 • Усунення обриву електроланцюга.
 • Ремонт розетки, вимикача, патрона.
 • Налагодження електричного дзвінка.
 • Ремонт побутових приладів.

Звичайно, це лише загальний список послуг. Більш детально про те, яким чином майстер допоможе вашій електриці, ви зможете запитати безпосередньо у нього.

Що вирізняє якісні послуги електрика?

Професійні електромонтажні роботи виконуються з відмінних матеріалів, з дотриманням усіх стандартів та технологій. Майстер вміло здійснює перевірку мережі на можливість витримувати різні навантаження. Спеціаліст легко виявляє проблемні місця та знаходить правильне рішення для них.

Вам не потрібно шукати інструменти та купувати матеріали. Усі ці нюанси майстер бере на себе. І саме він підбере ті деталі, що дозволять виконати задачі на всі 100%.

І найголовніше, майстер під час роботи дотримується усіх норм безпеки. Це важливий момент, аби в майбутньому уникнути закорочень, перепадів напруги та інших небезпечних ситуацій.

Професійні електрики обов’язково надають гарантію на надані послуги. Ви зможете звернутися до майстра за будь-якої нагоди і вирішити усі питання.

Як впізнати професійного електрика: 5 важливих ознак

 1. Має відповідну освіту (вищу або середню спеціальну), проходить курси підвищення кваліфікації.
 2. Використовує якісні матеріали від перевірених виробників.
 3. Має досвід роботи у різних електромонтажних роботах.
 4. Вирізняється обережністю, пунктуальністю, відповідальністю, вміє концентруватися на задачі.
 5. Розуміється на видах обладнання та інструментах.

Кваліфікований майстер під час роботи використовує засоби індивідуального захисту від високої напруги. Окрім того, він вміє надавати першу медичну допомогу при ураженні електричним струмом.

Гарний майстер завжди готовий пояснити що, чому і як він робить. І бажано доступною мовою без складних і незрозумілих термінів. Адже користувачі повинні розуміти, який саме ремонт виконує майстер.

Якщо ви хочете мати в домі, квартирі чи в офісі безпечну та якісну електрику, обов’язково звертайтесь до кваліфікованих майстрів.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська