1. Новини Закарпаття

Взуття — купити якісні та довговічні кросівки в New Balance

Історія бренду починається ще з 1906 року, коли Вільям Райлі розробив ноу хау, а саме унікальну будову супінатору з триточковою опорою п’яти. Така конструкція забезпечувала кращу стабільність та комфорт, та зменшувала навантаження на ноги. Хоча супінатор коштував більше, аніж готова пара взуття, він користувався великою популярністю завдяки відмінній якості та особливим властивостям серед поліції, пожежників та людей професій, які передбачають постійне життя у русі.

Компанія початково займалась виключно прямим продажом. Кожний клієнт отримував своє замовлення персонально, це зменшувало ефективність але будувало позитивний імідж бренду. Проте керівники не квапились розвивати асортимент, лише у 50-х роках презентувавши перше взуття, купити яке могли виключно місцеві, або люди, які спеціально відвідали місто. Наступний власник побачив багато знехтуваного потенціалу, та почав розвивати соціальні зв'язки, зробивши ставку на атлетів. Спортсмени з довірою відносились до великого досвіду та репутації бренду. Тріумфом для марки став переможний фініш на Бостонському марафоні у моделі M320. Вона була визнана, як краще бігове взуття року завдяки конструкційним особливостям та новим матеріалом виготовлення.

Також важливою подією для національної промисловості стала перемога американського бігуна на Олімпійських іграх. Після цього вся Америка захопилась бігом, а товари New Balance завдяки відомому імені і постійній участі у медійній сфері нарешті отримали заслужений попит. Сьогодні компанія є одним із головних світових виробників спортивних товарів. Вони витрачають незчисленну кількість ресурсів для нових технологічних досягнень, таактивно приймають участь у різних колабораціях з іншими брендами. Не заважаючи на середню ціну, якість та довговічність виробів можуть бути значно ліпші за пропозиції конкурентів. Бренд слідкує за дотриманням належної якості на всіх етапах виробництва, і використовує лише преміум матеріали, в тому числі натуральні: шкіру, замшу, текстиль та інші. Асортимент доволі різноманітний, та включає безліч моделей для будь яких активностей починаючи від професійних футбольних бутсів і завершуючи звичайним повсякденним взуттям. Головним пріоритетом для NB є ваш комфорт, забезпеченний сотнями робочих годин тестуваннь та випробувань кожного виробу. Придбати фірмову продукцію ми радимо в офіційному магазині бренду, який ви можете знайти, скориставшись пошуковою системою.