1. Новини Закарпаття

Перевезення великовагових, великих і небезпечних вантажів морським транспортом

Якщо ви займаєтеся міжнародною торгівлею, то напевно вам доводиться часто відправляти або отримувати товари з інших країн. Є кілька способів доставки міжнародних вантажів. Важливо використовувати відповідний, який буде відповідати типу і дальності відстані. УкрВіпСервіс - підбере вам відповідний транспорт, складе логістичний маршрут, допоможе в супроводі вантажу.

Вантажоперевезння морем - дозволяють вирішити будь-яке завдання власників. Морським транспортом перевозять різні великовагові, насипні, наливні і навіть небезпечні вантажі. Судна обладнані спеціальними тарами, контейнерами, які гарантують безпечне транспортування.

Різновиди вантажів: небезпечні, наливні, рідкі

Напевно багато власників обізнані в питаннях класифікації. Все ж уточнимо, що всі вантажі діляться на групи за загальними ознаками. Вони поділяються за призначенням, особливостями перевезення, типу навантаження і вивантаження. На підставі класифікації прораховується і тариф. Якщо ви хочете дізнатися вартість, підібрати відповідний транспорт, скласти логістичний маршрут, то компанія УкрВіпСервіс https://www.uvs.in.ua/ допоможе вам в цьому та інших питаннях.

Існують тарні, безтарні вантажі, а також насипні і наливні. Морем можна перевезти будь-які різновиди - від небезпечних до негабаритних. Транспортування генеральних, загальних вантажів, має на увазі техніку, устаткування, металопродукцію, товарно-штучні і пакетовані вантажі.

Морська доставка та її переваги

Єдиний недолік морської доставки - невисока швидкість, тому вона не підходить для швидкопсувних, термінових товарів. В іншому перевезення морем користується великою популярністю, завдяки численним перевагам.

  • Дальність відстані. Доставка морем здійсненна практично в будь-яку точку світу. Якщо країна не має виходу до моря, то для перевезення організовують маршрут з використанням 2-3 видів транспорту.
  • Морський тип доставки практично не має обмежень по вазі або габаритам. Морем перевозять навіть небезпечні вантажі.
  • Морський транспорт безпечний і надійний. Товар укомплектований в герметичних контейнерах, тому погодні умови ніяк не впливають на його збереження.
  • Висока вантажопідйомність і помірна витрата палива забезпечують оптимальну вартість перевезення. Навіть з урахуванням дальності відстані.

Варто відзначити, що при правильному підході до організації процесу, затримки в морських вантажоперевезеннях - швидше виняток з правил.

Які документи потрібні для оформлення вантажів?

Оформлення пройде успішно і безперешкодно, якщо підійти до нього правильно. Важливо зібрати і підготувати документи заздалегідь, уважно перевірити правильність їх заповнення, адже ця інформація піде в декларацію. Зрозуміло, вона повинна відповідати реальній кількості товару.

Знадобиться інвойс, товарно-транспортні накладні, договір ЗЕД. Більш точний перелік можна дізнатися в залежності від типу вантажу. Фахівці УкрВіпСервіс допоможуть зібрати пакет документів, складуть маршрут, підберуть транспорт і візьмуть на себе оформлення на митниці.