1. Новини Закарпаття

Особливості онлайн позик без дзвінків

Така пропозиція, як кредит без дзвінків від «Є-Гроші», вигідно для всіх клієнтів без винятку. Послуга надається громадянам України без додаткових перевірок. Перш ніж подати заявку потрібний перейти на сайт Е-гроши.

Умови подачі заявки на отримання кредиту без дзвінків

Отримати позику в МФО можна швидко і без бюрократії. Великі фінансові установи вимагають надання повного пакету документів і ретельно перевіряють, чи відповідає клієнт встановленим вимогам. В обов'язковому порядку здійснюється прозвон родичів і начальства з роботи. У мікрокретітних компаніях в цьому немає необхідності.

МФО «Є-Гроші» пропонує максимально вигідну співпрацю.

Клієнти, що задовольняють наступним умовам, можуть розраховувати на схвалення заявки:

 • Вік-від 18 до 65 років;
 • наявність паспорта громадянина України;
 • індивідуальний номер платника податків.

Сума кредиту залежить від того, чи є Позичальник постійним клієнтом чи ні. У цьому випадку свою роль відіграє і кредитна історія, яка

Мікрофінансова організація лояльна до клієнтів з поганою кредитною історією і надає можливість виправити ситуацію. Такий підхід дозволяє в короткі терміни поліпшити свою фінансову репутацію для подальшої співпраці з великими банками.

Рекомендації щодо оформлення позики без дзвінків

Щоб отримати кредит онлайн на карту під 0% в ««Є-Гроші» без додаткових продзвонів, виконайте наступні кроки:

 1. Зайдіть на офіційний сайт мікрофінансової організації.
 2. Вкажіть необхідну інформацію про себе.
 3. Підтвердіть свою реєстрацію і перейдіть в профіль, авторизуючись в системі.
 4. Заповніть необхідні рядки (чим більше даних буде надано, тим вище ймовірність схвалення заявки).
 5. Вкажіть суму кредиту та час співпраці (новим клієнтам надаються кредити на суму до 2 000 грн.).
 6. Перед подачею заявки рекомендується ознайомитися з умовами співпраці та висловити свою згоду на обробку персональних даних.

Після подачі запиту потрібно почекати 5-10 хвилин, протягом яких система проаналізує отриману інформацію. Вся інформація буде перевірена. Заявка затверджується тільки в тому випадку, якщо зазначені клієнтом Дані вірні. При наявності помилок або недостовірних відомостей МФО має право відмовити у видачі кредиту.

Якщо заявка буде схвалена, позичальник отримає SMS-повідомлення з кодом для підписання договору, який буде відправлений на електронну пошту. Гроші можна перевести тільки на зареєстровану пластикову карту. Залишок повинен бути не менше 1 грн. Це необхідно для підтвердження особи позичальника. Гроші практично миттєво переводяться на рахунок (терміни залежать від банку, який обслуговує карту).

Переваги кредиту в «Є-Гроші»

Кредити без дзвінків – популярна послуга, що надається МФО для підвищення лояльності клієнтів. Позитивні сторони кредитування в мікрофінансовій структурі:

 • можливість оцінити якість надаваних послуг для подальшої співпраці;
 • вирішення фінансових проблем без довгих очікувань і переплат;
 • швидка перевірка програми та миттєве надходження коштів на ваш банківський рахунок.

Кредит під 0 відсотків від МФО «Є-Гроші» передбачає продовження терміну погашення. Послуга «Пролонгування» дозволяє збільшити час виведення коштів на 30 днів. Ви можете використовувати цю функцію один раз для кожного контракту. Люди, які регулярно платять борги, можуть розраховувати на отримання кредитів на великі суми.

При роботі з МФО у клієнтів часто виникають питання. Компанія «Є-Гроші» пропонує безкоштовну консультацію по телефону, вказаному на сайті. Досвідчений співробітник допоможе вам розібратися в процесі реєстрації в будь-який зручний для клієнта час. Заявки приймаються цілодобово в автоматичному режимі і не вимагають додаткового підтвердження.

Якщо у вас є які-небудь питання, Вам слід додатково проконсультуватися зі співробітниками компанії. Номер телефону вказаний на офіційному сайті. Ви також можете задати питання через online-чат.