1. Новини Закарпаття

Букви з пінопласту на замовлення

Вироби з пінопласту, букви з пінопласту, об'ємні букви і багато іншого можна виготовити на замовлення в компанії АртПром.

Вироби з пінопласту, букви з пінопласту, об'ємні букви і багато іншого можна виготовити на замовлення в компанії АртПром.

Необхідно зробити замовлення букв з пінополістиролу, щоб оформити ефектні декорації? Ви звернулися за потрібною адресою. «АртПром» - виробнича компанія, основна діяльність якої спрямована на виготовлення унікальних букв для різного призначення. Сучасне високотехнологічне обладнання та наші фахівці здатні втілювати в життя будь-які індивідуальні проекти за доступною ціною. В наявності завжди є готові пінопластові вироби, які можна декорувати відповідно до замовлення.

Особливості букв з пінопласту

Пінополістирол - сучасний матеріал, який використовують в багатьох сферах. Він відрізняється легкою вагою і великою кількістю якісних позитивних характеристик. Незважаючи на те, що базовим кольором нашого пінопласту є сірий (графітовий), його можна забарвити в будь-який відтінок, зберігши при необхідності структурну особливість.

З пінополістиролу можна виготовляти як звичайні літери, так і цілі композиції за допомогою букв різної конфігурації. Наші фахівців виготовить продукцію з урахуванням побажань замовників: розмір, шрифт, колірна гамма, це залежить від події, на якому вони будуть використовуватися. Ціна розраховується в процесі звернення до нашої компанії.

Способи застосування букв з пінопласту

Вироби з пінопласту застосовуються для створення урочистої атмосфери і рекламного простору:

  • Корпоративних вечірок, весільного торжества;
  • Фото сесій, ювілеїв, дня народження;
  • Відкриття нових закладів;
  • Рекламних проектів;
  • Декорування торгового залу.

Букви з пінопласту можуть бути виготовлені із застосуванням різних шрифтів.

Переваги співпраці з компанією "АртПром"

Ми виготовляємо продукцію за прийнятною ціною, на яку не впливають посередницькі націнки. Власне виробництво дозволяє виготовляти різноманітні товари з пінопласту. Екологічно чисті барвники, та німецькі фарби Caparol, що застосовуються в процесі виготовлення, сприяють їх безпечній і тривалій експлуатації. Наші букви можна використовувати як в приміщенні так і на вулиці впродовж багатьох років. Наші менеджери завжди готові відповісти на будь-яке питання, що виникне. Для правильного вибору оптимального варіанту, можна ознайомитися з асортиментом у відповідному розділі нашого інтернет магазину. Висока якість виготовлення, великий асортимент букв і способів їх декору, гарантійні зобов'язання, сертифікати якості - основні переваги компанії «АртПром».